Weź pożyczkę i zainwestuj w kryptowalutę!

Reszta

Weź pożyczkę i zainwestuj w kryptowalutę!

19 Oct 2018 13:41:2425

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Kryptowaluty pojawiły się na rynku finansowym w 2008 roku wraz z pojawieniem się Bitcoina. Trudno nawet sobie wyobrazić, że w 2010 roku Bitcoin kosztował jedynie 0,23 dolara, a w grudniu 2017 roku wartość jednego Bitcoina stanowiła blisko 20 tys. dolarów! Przez te 7 lat media zdążyły 249 razy poinformować o możliwej śmierci Bitcoina i jesteśmy pewni, że zrobią to jeszcze nie jeden raz! Bitcoin jest najsłynniejszą kryptowalutą, ale daleko nie jedyną, w którą warto zainwestować w czasie olbrzymiego wzrostu popularności cyfrowego pieniądza.

Bitcoin oraz inne kryptowaluty nagle wdarły się do naszego codziennego życia. Kiedy o cyfrowych pieniądzach, inwestycjach i szansie na wielkie zyski dowiedział się świat, kryptowalutami zainteresowało się wiele nowych osób, co spowodowało duży napływ nowych inwestorów. Jedna z najszybciej rozwijających się giełd - Binance - przyjmowała w grudniu 2017 roku ponad 100 tys. nowych użytkowników dziennie. Z polskich giełd na międzynarodowym rynku kryptowalut polecamy Coinroom. Kupno kryptowalut na tej stronie jest możliwe bez rejestracji oraz weryfikacji, co na pewno ucieszy tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z wirtualnym pieniądzem od zaraz. Coinroom oferuje swoim użytkownikom bogaty wybór walut fiat oraz krypto, umożliwia także handel w walutach fiat PLN, EUR, USD, GBP, CHF, CZK, NOK, DDK oraz krypto BTC, LTC, ETH, DASH, XMR, BCC, PIVX, ZCOIN, LSK, ZEC, BURST, VIA.

Analitycy jednak nie polecają inwestowania w Bitcoin, ze wzgłędu chociażby na liczbę jej jednostek w obiegu - 80% tej waluty już jest wykopana, a liczba odkrytych bitcoinów przekroczyła w ostatnich dniach 16,8 miliona.

FinRada.pl przekonuje jednak do spróbowania swoich sił w innych kryptowalutach. Poniżej znajdziecie TOP 10 liderów ostatnich 3 miesięcy (żródło libertex.fxclub.org):

Ripple jest uznawany za głównego konkurenta Bitcoina. Akcje Ripple wzrosły o 271,27% w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Główną zaletą tej kryptowaluty (która pojawiła się jako start up w San Francisco) jest to, że nie jest zależna od jednej firmy oraz od zarządzania bazą danych, więc nie musimy oczekiwać na potwierdzenie bloku. Czas rozliczenia wynosi tylko 3.7 sekundy, w tym czasie gdy dla Bitcoina ten czas stanowi 168 minut.

Drugą pozycję zajmuje NEO, której akcje wzrosły aż o 227,11%. NEO stworzono w 2014 roku pod nazwą Antshares i było pierwszym w dziejach chińskim projektem opartym na blockchainie z otwartym źródłem. Celem kryptowaluty jest wymyślenie i określenie na nowo sposobu w jaki odbywa się handel. Neo jest pomostem pomiędzy klasyczną a inteligentną ekonomią. Maksymalną ilość monet w NEO stanowi 100 milionów, z czego 50 milionów wyemitowanych podczas crowfunding, a kolejne 50 milionów po 16 października 2017 roku. Może jednak warto spróbować swoich sił?

Listę TOP 10 liderów ostatnich 3 miesięcy zamyka kryptowaluta IOTA. Akcje tej kryptowaluty wzrosły w tym czasie o 81,97%. Unikalność IOTA polega na tym, że to pierwsza kryptowaluta bez blochchaina, nowy zdecentralizowany rejestr. Dużą przewagą tej kryptowaluty jest brak opłat za transakcje, które realizowane są w czasie rzeczywistym, a rejestrator Tenagle rozlicza transakcje z pominięciem zmiennych kursów walutowych i innych opłat.

W szybko zmieniającym się świecie trzeba być zawsze przygotowanym do spadku liderów i wzrostu nieznanych wcześniej kryptowalut. Własnie dlatego FinRada.pl zachęca do wypróbowania nowego sposobu zarabiania pieniędzy, w czym nasi Partnerzy z najlepszymi ofertami chwilówek chętnie Ci pomogą!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img