Credy.pl

PIERWSZA POŻYCZKA
Kwota

500 ZL - 3000 ZL

Stopa procentowa

0.01%

Termin

1 - 31 dni

Wiek (lata)

21-65

Czas wypłaty

5 min

Zastosuj
KOLEJNA POZYCZKA
Kwota

500 ZL - 5000 ZL

Stopa procentowa

od 0.01%

Termin

1 - 30 dni

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 284.57 %; całkowita kwota kredytu 5 000 zł (bez kredytowanych kosztów) całkowita kwota do zapłaty: 7236.3 zł, całkowity koszt pożyczki 2236.3 zł oprocentowanie w skali roku 10% okres spłaty 6 miesięcy

No ratings yet.

Oceń to

Czy jest możliwość spłaty pożyczki przed terminem?

Tak, możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie. Przy spłacie pożyczki należy w tytule przelewu wpisać numer personalny pożyczkobiorcy.

Czy równocześnie możesz wziąć więcej niż jedną pożyczkę?

Nie, jednorazowo możesz wziąć tylko jedną pożyczkę.

Czy ratę pożyczki może spłacić inna osoba?

Tak, ale w tytule płatności należy podać imię, nazwisko i numer personalny osoby, której udzielono pożyczki.

Firma Credy założona została w roku 2013 w Tallinie, stolicy Estonii. Ciągły rozwój spółki na przestrzeni lat pozwolił rozszerzyć działalność do 15 innych państ ulokowanych na 3 różnych kontynentach. Naszymi Partnerami są zaufane i sprawdzone firmy pożyczkowe, sieci partnerskie czy domy mediowe.

Jesteśmy znani z efektywności i wszechstronności działań marketingowych i procesów optymalizacji konwersji, dzięki którym nawet 95% nowych partnerów odnotowuje znaczny wzrost swoich zarobków na każdym z rynków, na których wspólnie działamy.

Nasza misja

Prowadzić serwis dotyczący pożyczek konsumenckich online zapewniający kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Nasza wizja

Zaspokoić potrzeby każdego Klienta i oferować naszym Partnerom najlepsze współczynniki konwersji z bezkonkurencyjnymi wynikami.

INFORMACJE PRAWNE

1. www.credy.pl („strona internetowa”) jest stroną internetową pozwalającą osobom fizycznym zamieszkującym w Polsce ubiegać się o kredyty u różnych kredytodawców zajmujących się udzielaniem kredytów osobom fizycznym w Polsce.

2. Strona internetowa należy do spółki Traffic Control OÜ („Traffic Control”) i jest przez nią obsługiwana. Spółka została założona w Estonii i jest zarejestrowana w estońskim Rejestrze Handlowym pod numerem 11501857.

3. W celu skontaktowania się z Traffic Control, proszę kliknąć tutaj.

4. Strona internetowa jest adresowana jedynie do osób pełnoletnich zamieszkałych w Polsce.

5. Informacje dostępne na stronie internetowej nie mają na celu stanowi

Tymienieckiego 25C / 162, 90-350 Łódź, Poland

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

To może Ci się przydać

Rzeczywista stopa procentowa (RRSO) dla przykładowej pożyczki wynosi 0%, całkowita kwota pożyczki (bez uwzględnionych kosztów) 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 600 zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł. Stan na 18.08.2016r.

Credy ma w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe do 30 dni, których suma może wynosić od 50 zł do 3000 zł. Przykład reprezentatywny pożyczki na kwotę 600 zł w Credy w promocji ‚pierwsza pożyczka’ jest następująca: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) przykładowej pożyczki wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez uwzględnionych kosztów) 600zł , całkowita kwota do zapłaty 600 zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 0zł. Stan na 18.08.2016r.

Credy to platforma pośrednicząca między klientami ubiegającymi się o pożyczkę a portalami, które je oferują. Credy nie jest instytucją finansową, bankiem ani pożyczkodawcą i nie ponosi odpowiedzialności za umowy lub warunki pożyczki. Wszystkie obliczenia są tylko przykładowe, a ostateczne warunki pożyczki mogą się różnić od podanych na stronie internetowej Credy. Aby uzyskać dokładne informacje, wejdź na oficjalną stronę pożyczkodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *