Najczęściej zadawane pytania

Kto może otrzymać pożyczkę?

Obywatele Polski, którzy w chwili składania Wniosku o Udzielenie Pożyczki online ukończyli 18 lat, posiadający rachunek bankowy w jednym z polskich banków i aktywny telefon komórkowy, nie posiadający zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

Kto nie może otrzymać pożyczki?

Pożyczki nie mogą otrzymać osoby:

  • wpisane na listę dłużników
  • które nie spłaciły poprzedniej pożyczki
  • które w trakcie rejestracji podały nieprawidłowe dane
  • w wieku poniżej 18 lat
  • nie posiadający stałego dochodu
Czy mogę otrzymać pożyczkę, jeżeli spłacam kredyt w banku?

Tak, chwiłówka może być udzielona, jeśli nie zalegasz ze spłatą i nie figurujesz w rejestrze dłużników. Takich jak:

  • Krajowy Rejestr Długów (KRD)
  • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor (BIG)
  • Biurze Informacji Kredytowej (BIK)
Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne oprócz dokumentu tożsamości. Klient musi mieć dostęp do Internetu adres mailowy oraz rachunek osobisty w polskim banku i telefon komórkowy.

Ile pieniędzy mogę pożyczyć i na jak długo?

Możliwa do uzyskania suma pożyczki gotówkowej zawiera się w przedziale od 100 do 300 000 zł, natomiast okres pożyczki od 1 dnia do 10 lat

Jaki jest czas oczekiwania na wypłatę?

Wypłata najczęściej jest realizowana za pomocą serwisu BlueMedia natychmiastowo po akceptacji wniosku. Czas zaksięgowania przelewu na koncie zależy od godzin pracy Twojego banku.

Jaki są wymagania dotyczące wypełniania wniosku?

Wniosek musi zostać wypełniony poprzez dostarczenie wiarygodnych danych. Błędne informacje są uważane za niezgodne z prawem. W takim przypadku wniosek zostanie odrzucony. Dlatego prosimy o ostrożność przy wypełnianiu wniosku o pożyczkę

Na czym polega Pierwsza Darmowa Pożyczka?

Pierwsza Darmowy Pożyczka jest bez żadnych opłat. Oznacza to, że spłacasz dokładnie taką samą kwotę, jaką od nas otrzymałeś. Jest to promocja przeznaczona specjalnie dla nowych klientów firm pożyczkowych. Jedynym warunkiem otrzymania promocyjnych warunków Pierwszej Darmowej Pożyczki jest terminowe dokonanie jej spłaty.

Czy mogę dokonać spłaty pożyczki wcześniej?

Tak. W każdej instytucji kredytowej jest możliwość spłaty zobowiązania w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat.

Popularne warunki

Darmowe pożyczki online ranking – Wybór pożyczki dla nowych klientów jest nieco ułatwiony. Coraz więcej firm oferuje bowiem pożyczki za darmo, czyli bez żadnych odsetek czy dodatkowych opłat. Klient oddaje zatem dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczył. Jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy nigdy nie korzystali z usług danego pożyczkodawcy, gdyż wiąże się ona z niewielkim ryzykiem. Nie trzeba się obawiać jakichkolwiek haczyków. Taka promocja służy przyciągnięciu nowych klientów. Opłaty mogą pojawić się dopiero wówczas, gdy dług nie zostanie uregulowany w wymaganym terminie. Darmowa pożyczka jest także świetną okazją, by wyrobić sobie pozytywną historię kredytową. Polecamy więc promocję „pierwsza za darmo” osobom, które mają możliwość skorzystania z tego przywileju. Obecnie z takiej opcji można skorzystać choćby w firmie Vivus czy LendOn.

Pożyczki na raty – Tego rodzaju pożyczka ma wiele zalet. Jest ona w pewien sposób podobna do bankowych kredytów, ale wymaga mniej formalności. Rozłożenie płatności na raty może być wybawieniem dla osób poważnie zadłużonych. Zobowiązanie zostaje bowiem rozłożone na długi okres, co ułatwia uzyskanie stabilności finansowej. Ponadto pożyczkobiorcy mogą często starać się o ogromne kwoty, czasem sięgające nawet 25 tysięcy złotych. Zgubne bywa patrzenie na samo RRSO, które jest tutaj niskie. W ogólnym rozrachunku odsetki są jednak wyższe niż w krótkoterminowej chwilówce. Nie są to jednak ogromne różnice, dlatego też pożyczki ratalne cieszą się ogromną popularnością. Do znanych pożyczkodawców, którzy oferują taką usługę, zalicza się między innymi Provident, Wonga czy Ekassa.

Pożyczka konsolidacyjna – Niektórych z pewnością zadowoli fakt, że na rynku funkcjonują również pożyczkodawcy oferujący pożyczki dla zadłużonych. Czasami taka opcja jest ostatnią deską ratunku, z której naprawdę warto skorzystać. Na przykład w Ekassa na klientów czeka pożyczka konsolidacyjna na raty. Oferta tej firmy wyróżnia się tym, że pieniądze pożyczkobiorcy przekazywane są bezpośrednio do innych parabanków, gdzie nadal istnieją nieuregulowane zobowiązania. Tym samym różne pożyczki łączą się w jedną ze wspólnym oprocentowaniem. Polecamy takie wyjście osobom z zadłużeniem, którzy mogą mieć problem z uzyskaniem jakiejkolwiek gotówki w innych miejscach. Gdzieniegdzie dostępna jest również pożyczka refinansująca, która jest niejako przedłużeniem okresu spłaty. Warto korzystać z usług firm oferujących taką opcję, która będzie zabezpieczeniem na wypadek problemów w przyszłości.

Zgadzam się na warunki i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od finrada.pl zgodnie z zasadami prywatności *