Ekassa.pl

PIERWSZA POŻYCZKA
Kwota

1000 ZL - 30000 ZL

Stopa procentowa

od 0.01%

Termin

180 - 1080 dni

Wiek (lata)

od 18

Czas wypłaty

od 2 min

Zastosuj
KOLEJNA POZYCZKA
Kwota

1000 ZL - 30000 ZL

Stopa procentowa

od 0,01%

Termin

180 - 1080 dni

Reprezentatywny przykład: jeśli kwota kredytu w 7000zł na 360 dni do opłaty 760,50 zł rata miesięczna co odpowiada max RRSO 67,12%.

5/5 (4)

Oceń to

Jak długo mam czekać na decyzję?

Weryfikacja zgłoszenia trwała do 15 minut.

Czy informujemy osoby trzecie o udzieleniu pożyczki?

Ekassa, oraz partnerzy, są odpowiedzialne za dane osobowe i trzymają je w tajemnicy.

Pożyczki od Ekassa to unikalna oferta skierowana do osób, które szukają wsparcia finansowego. Niezwykle elastyczny system kredytowania pozwala na indywidualne dostosowanie kwoty kredytu i sposobu spłaty dla każdego klienta. Firma oferuje pożyczki o szerokim zakresie kwot i długich terminach spłaty. W Ekassa można otrzymać pożyczkę do 30 000 złotych na okres od 6 do 36 miesięcy. W tym zakresie jest to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku.

Ekassa to firma, która oferuje szybkie pożyczki gotówkowe na drobne i duże wydatki. Procedura uzyskania środków jest prosta i szybka, a wszystkie związane z tym czynności można wykonywać online. Kredyty Ekassa wyróżniają się liberalnymi zasadami udzielania, możliwością otrzymania dość dużych kwot oraz długim terminem spłaty. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki lub duże inwestycje.

Pożyczka Ekassa – dla kogo?

W przeciwieństwie do bankowych kredytów, udzielane przez Ekassa pożyczki nie podlegają takim ograniczającym zasadom. Oferujemy pożyczki dla wszystkich, w tym dla studentów i emerytów.

Czekamy na Ciebie, jeśli spełniasz następujące warunki:

  • Masz ukończone 18 lat;
  • Posiadasz obywatelstwo krajów UE i mieszkasz w Polsce;
  • Posiadasz aktywne konto bankowe.

INFORMACJE PRAWNE

Strona internetowa pod adresem ekassa.pl należy do Tribution Consult Ltd, z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych pod adresem Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110, British Virgin Islands, wpisaną do Rejestru Spółek pod numerem 1856750

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pożyczki Ekassa.pl– krok po kroku

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, przeczytaj poniższe instrukcje, które z pewnością pomogą Ci zrozumieć całą procedurę:

    1. Wejdź na stronę: ekassa.pl i wybierz kwotę, która Cię interesuje. Natychmiast dostępna będzie miesięczna rata. Teraz wystarczy kliknąć przycisk „Dalej”;
    2. Wypełnij formularz;
    3. Poczekaj, aż wniosek zostanie przeanalizowany i Jeśli będzie pozytywny, otrzymasz pieniądze.

Wymagane dokumenty

Ekassa to firma, która kładzie duży nacisk na szybkość obsługi i komfort klientów. Dlatego wszystkie formalności można załatwić w kilka minut przez Internet. Wystarczy poprawnie wypełnić formularz i podać swoje dane. Jedyny dokument, który będzie potrzebny do weryfikacji, to PESEL.

Wady i zalety pożyczki w Ekassa

Zalety Wady
Elastyczność wiekowa

Natychmiastowy przelew 

Pożyczki na małe i duże kwoty z elastycznym okresem spłaty, dostosowanym do Twoich preferencji

Indywidualne podejście do klienta

Obsługa klienta gotowa rozwiązać każde pytanie

Niemożliwość przedłużenia terminu spłaty                                                         

Online pożyczka w Ekassa to szybkie i elastyczne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów bankowych. Otrzymujesz gotówkę szybko, bez zbędnych formalności, z pełną kontrolą nad procesem spłaty. Wybierając nas, wybierasz wygodę i dostępność.

 

Oczekiwanie na wypłatę pieniędzy

Wnioski są analizowane tak szybko, jak to możliwe. Zwykle odbywa się to w ciągu kilku minut od wysłania formularza. Klient jest informowany o podjętej decyzji poprzez e-mail i SMS. Dzięki temu w ciągu kilku minut otrzymuje informację, czy może liczyć na oczekiwane wsparcie finansowe.

W przypadku pozytywnej decyzji środki są przelewane na konto klienta, zazwyczaj tego samego dnia. Jednak dokładna data otrzymania przelewu zależy od harmonogramu sesji, obowiązującego w danym banku. Jeśli wniosek zostanie złożony późnym popołudniem lub w weekend, środki mogą zostać przelane dopiero następnego dnia roboczego.

Ekassa – Kontakt

Strona Internetowa: ekassa.pl

Adres – ul. Twarda 18 00-105 Warszawa

Adres e-mail: info@ekassa.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *