Najmłodsi biznesmeni - kim oni są?

Reszta

Najmłodsi biznesmeni - kim oni są?

19 Oct 2018 13:41:2525

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Dane pokazują, że większość bogatych osób, swój pierwszy milion zarobiło przed 20. rokiem życia. Jak tego dokonali i czego możemy się od nich nauczyć? Zapraszamy do lektury!

Mateusz Mach

Uuna6S1UPrQrV6xJdBhXNTAz60FvslWG.jpg

Trzy lata temu Mateusz Mach, który ma dopiero 21 lat, stworzył aplikację FiveApp. Jego start-up o tej samej nazwie został wyceniony na dwa miliony złotych! Aplikacja służy do komunikacji między osobami głuchymi poprzez komunikator używający znaków języka migowego. FiveApp to prospołeczny projekt, który w środowisku osób głuchych zdobył kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Nick D'Aloisio

Nick jest uważany za jednego z najmłodszych programistów na świecie. Kiedy miał 17 lat, sprzedał swoją aplikację na smartfona Summly i zarobił na tym 30 milionów dolarów! Summly służy do streszczenia najważniejszych informacji, automatycznie skracając artykuły do 400 znaków, w których zawarte będzie samo sedno.

Fraser Doherty

9gGslTD8MB9ljFvxyhg51bHPhsClndJE.jpg

Fraser Doherty, nazywany „dżemowym chłopcem”, jest właścicielem marki SuperJam, produkującej dżemy z samych owoców, bez dodatku cukru. Firma SuperJam zaledwie w ciągu dwóch lat osiągnęła przychody przekraczające milion funtów, a sam Fraser Doherty miał wtedy 18 lat! Dżemy domowej roboty Fraser Doherty sprzedaje odkąd ukończył 14 lat. Gdy wchodził na rynek, oferował trzy rodzaje: jagodowo-porzeczkowy, rabarbarowo-imbirowy oraz żurawinowo-malinowy. Ostatnio dołączył czwarty smak: pomarańcza-marakuja.

Anshul Samar

Anshul Samar to kolejny nastolatek, który zarobił fortunę w młodym wieku. Jest twórcą gry Elementeo, która ma charakter edukacyjny. Wymyślił ją już jako 10-latek. Obecnie Anshul prowadzi firmę, która produkuję tę grę. W pierwszym roku działalności jego firma zarobiła milion dolarów. Elementeo – to strategiczna gra karciana, w której gra się kartami z układu okresowego pierwiastków: karty - atomy, karty – cząsteczki lub karty laboratoryjne.

Jordan Casey

W wieku 8 lat Jordan Casey był najmłodszym CEO w Europie. Jordan zbudował imperium gier, zaczynając od prostych aplikacji. Potem zaczął tworzyć bardziej zaawansowany software.

Juliette Bridak

19 lat temu, kiedy Juliette Bridak miała 10 lat, założyła portal dla 10-letnich dziewczynek. Portal Miss O & Friends okazał się spektakularnym sukcesem i jest wart 19 mln dolarów!

Catherine Cook

N9sdDvyuYEf2gPRvESCd_P_4HPsUlr0M.jpg

15-letnia Catherine Cook wraz z 16-letnim bratem Davem założyła portal społecznościowy myYearbook. Sprzedali go w 2011 roku za 100 mln dolarów. Serwis nadal funkcjonuje tylko pod inną nazwą MeetMe. MeetMe to serwis społecznościowy, biznesowy i randkowy. Strona daje nam możliwość poszerzenia profesjonalnego krągu znajomych, podzielenia się zainteresowaniami i spotkania bratniej duszy.

Masz pomysł na własny biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Nasi Partnerzy zaproponują Ci najlepsze oferty chwilówek – decyzję otrzymasz w kilka minut!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img