Na czym polega fenomen Patronite?

Reszta

Na czym polega fenomen Patronite?

19 Oct 2018 13:41:2425

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Chcesz pomagać ludziom realizować ich marzenia lub masz ciekawe pomysły, na zrealizowanie których nigdy nie miałeś funduszy? Zapraszamy do zapoznania się z serwisem Patronite.

Jaki jest cel Patronite?

„Patronite umożliwia budowanie relacji utalentowanym twórcom i sportowcom z ich odbiorcami, tym samym ułatwiając pozyskiwanie finansowania na zasadzie subskrypcji, w oparciu o zaangażowanie patronów. Dla autorów jest to sposób na utrzymywanie się z muzyki, sportu, malarstwa, art designu, filmu i innych rodzajów twórczego działania. Dla odbiorców – konsumentów – jest to unikalna okazja, umożliwiająca dostęp do ekskluzywnych materiałów, takich jak przedpremierowe nagrania, niestandardowe bilety otwierające wejście na backstage koncertu lub meczu, a nawet spotkania z ulubionymi artystami czy sportowymi drużynami. Idea polega na budowaniu relacji opartych na subskrypcji finansowej.”

Ile można zarabiać na Patronite miesięcznie?

Zarabiać można 25zł miesięcznie jak autor „Miesięcznika Egzorcysta”, lub nawet 54 195zł jak twórca „Langusta na palmie”.

Dla kogo jest stworzony Patronite?

Patronite jest stworzony dla osób, które posiadają talent (sportowcy też mogą brać udział) i chcą nim podzielić się z całym światem. Strona w dużej mierze jest stworzona dla początkujących artystów. Autorzy z kolei, w dość oryginalny i kreatywny sposób odwdzięczają się swoim patronom wysyłając im konkretne produkty: obrazki, bilety na koncert czy mecz, ekskluzywne filmy etc.

Osiągnięcia Patronite

Twórcy Patronite znajdują się na liście największych innowatorów w obszarach biznesu, polityki, kultury, nauki i działań społecznych, które zostały wyróżnione w drugiej edycji zestawienia New Europe 100 z Europy Środkowo-Wschodniej.

Wielkie sukcesy w zbiórce funduszy poprzez stronę uzyskała Grupa Filmowa Darwin. Na dzień dzisiejszy mają 1 030 patronów i zarabiają 21 216zł miesięcznie! Ekipa G.F. Darwin składa się z aktorów, montażystów, scenarzystów. Otrzymane przez stronę pieniądze wydają na nakręcenie nowych odcinków tematycznych. Najbliższym cele jest uzbieranie 30 000 zł miesięcznie, co pozwoli na stworzenie serii «Bajki Darwina».

Warto również zwrócić uwagę na początkującego użytkownika – autora Patronite. Anna Kamińska opiekuje się dzikimi zwierzętami w Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach od 2013 roku.

- Każdego dnia wstaje równo z kurami, których jest w ośrodku kilkanaście. Karmi zwierzęta, podaje im leki, naprawia starzejące się woliery i zagrody, sprząta, a kiedy przychodzi nagła i niebezpieczna ulewa – na własnych rękach przenosi zwierzęta w bezpieczne miejsce. Chcemy, by Ania mogła pracować na pełen etat w miejscu, któremu poświęciła całe życie. Wiemy, że to najlepsze co może spotkać ją i ponad 150 zwierząt, których życie i zdrowie zależy tylko od niej i od Was – mówią przyjaciele Ani, którzy założyli zbiórkę na rzecz ratowania „Jelonek”.

Strona Patronite nie pozostawi nikogo obojętnym!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img