Domowy budżet - aplikacje mobilne, które pomagają śledzić wydatki, planować i oszczędzać

Reszta

Domowy budżet - aplikacje mobilne, które pomagają śledzić wydatki, planować i oszczędzać

19 Oct 2018 13:41:2525

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Domowy budżet, tak jak każdy inny, składa się z dochodów i wydatków rodziny. W każdej rodzinie dochody i wydatki są różne, w zależności od jej liczebności, zaciągniętych kredytów czy konieczności wynajmu mieszkania.

Statystyki pokazują, iż 65% obywateli Polski żyje od wypłaty do wypłaty, praktycznie nic nie odkładając, lub wydają zaoszczędzone pieniądze na urlop, ponownie zostając bez grosza. Kiedy trafiają na szkolenie z finansów osobistych lub coachingu finansowego, wychodzi na jaw, że nie prowadzą rejestru przychodów i wydatków i nie wiedzą jak zmienić swoją sytuację finansową.

Istnieje wiele programów i aplikacji, które pozwalają analizować dynamikę wydatków, przypominają o obowiązkowych płatnościach i ułatwiają nam zarządzanie finansami osobistymi. Oczywiście, można robić notatki w programie Excel, ale używanie specjalnie do tego stworzonych aplikacji na smartfony jest dużo wygodniejsze oraz efektywniejsze.

Oto ranking najlepszych wg nas aplikacji, które pomogą Ci zarządzać swoimi finansami:

YNAB

Ta superaplikacja działa nie tylko jako program księgowy, ale jest także planistą w dziedzinie finansów. Ponadto program może powiadamiać Cię o nadmiernych wydatkach, nieotrzymaniu środków, przypomina o dokonaniu płatności, a także prowadzi rejestr długów i ich dynamiki. Wadą jest to, że program jest w wersji anglojęzycznej i działa w jednej walucie. Aplikację można łatwo i szybko pobrać na dowolne urządzenie mobilne.

d5APdBoUY2NE6Web148pA3QGJMLAH8Ke.jpg

HomeBudget Lite

Ta bezpłatna aplikacja jest dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Android lub IOS. Program pomoże Ci w prowadzeniu rejestru dochodów rodziny, łatwo wprowadzić w niego dane (poprzez funkcję skanowania kamery lub ręcznie), może być używany jako planer (można wprowadzić do aplikacji cele finansowe lub zaplanować większe zakupy), monitoruje proces spłaty kredytu. Łatwo go zsynchronizować z Dyskiem Google lub inną aplikacją w chmurze. Jak i wszystkie podobne aplikacje, HomeBudget Lite jest chroniony hasłem.

ifvshsbmC-BaQwY5i49Hc93Y0WPh-ron.jpg

AndroMoney

Standardowa i wygodna aplikacja dla urządzeń z systemem Android i IOS pozwala na rejestrowanie przychodów i wydatków, tworzenie specjalnych kategorii wydatków i uzyskiwanie statystyk na ich temat w postaci wykresów. Aplikacja może być skonfigurowana tak, aby wszyscy członkowie rodziny mogli łączyć się z nią z różnych urządzeń i kont, wprowadzając dane. Ponadto może dodawać różne konta w różnych walutach. Konwertuj dane na bieżący kurs wymiany, a także zapisuj dane w chmurze lub w Dysk Google. Polecamy!

UTr50Pdx64WPtBzB3-s9BllH1lPY1ciZ.png

Cash Organizer

Wygodna bezpłatna aplikacja, ponadto wielojęzyczna, pozwala przechowywać zapisy o wydatkach innych użytkowników tak, aby inni tego nie widzieli. Program może tworzyć dane off-line, a po połączeniu z Internetem przesyła dane i synchronizuje. Ponadto zapisuje dane w chmurze i jest chroniony przed włamaniami i kradzieżą tożsamości.

Y7QRDYoeqwdtogWElW5xExGN_dUuIXEh.png

Spendee

Zarządzaj swoimi finansami dzięki Spendee, aplikacji do planowania budżetu, która śledzi wydatki, optymalizuje budżet i pomaga oszczędzać pieniądze. Główne zalety Spendee: dobrze zorganizowany przegląd dochodów i wydatków, może być posortowany według miejsc, kategorii, a nawet użytkowników portfeli; możliwość stworzenia portfela dla grupy i funkcja «mądre budżetowanie».

-xzIbzdkvRUP4JEkWOBy_kgFikjpKtYp.jpg

Szanuj swój czas, spędzaj go z najbliższymi ludźmi, a aplikacji mobilne i nasi Partnerzy, z najlepszymi ofertami pożyczek «chwilówek» zadbają o Twoją stabilność finansową!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img