• Strona główna
  • Wiadomości
  • "W ciągu najbliższych 2 tygodni określimy nowe kierunki dzialań rządu" – premier Polski Beata Szydło.

W ciągu najbliższych 2 tygodni określimy nowe kierunki dzialań rządu – premier Polski Beata Szydło

Reszta

"W ciągu najbliższych 2 tygodni określimy nowe kierunki dzialań rządu" – premier Polski Beata Szydło.

19 Oct 2018 13:41:2325

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Kilka dni temu rozpoczął się przegląd resortów, na którym będą określone nowe kierunki dzialań rządu. Na pierwszym spotkaniu byli obecni Ministrzy: Zdrowia, Spraw Wewnętrznych, Obrony Narodowej i Pracy.

2017 rok dla Polski

Premier na ostatniej konferencji podkreśliła, że początek roku to najlepszy moment do podsumowania minionego roku i zidentyfikowania wszystkich planów na przyszły 2017 rok.

Od jutra będę osobiście spotykać się z szefami różnych resortów. W ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy dyskutować o tym, co zostało osiągnięte, będziemy również rozmawiać na temat przyszłości - co nie jest akceptowane i jakie mamy cele. Będziemy szukać przyczyn lub celów które nie zostały zakończone w ubiegłym roku

- powiedziała premier.

Ministrowie przedstawili propozycje dotyczące nowych środków podjętych przez rząd" - dodała. «Przegląd jest dobrą okazją dla powiedzenia Polakom, co zostało zrobione i co zostanie zrobione w tym roku

– powiedziała Szydło.

Bezpieczeństwo

Ponadto powiedziała, że zostaną omówione kwestie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem - jest obecnie jednym z najważniejszych zadań bezpieczeństwa w najszerszym tego słowa znaczeniu. Jest nie tylko bezpieczeństwo w codziennym życiu - polskich rodzin lub polskich obywateli, ale także bezpieczeństwo w szerszym wymiarze.

Pytanie o zmianach w systemi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia jest bardzo ważne,

Likwidacja NFZ, reformy systemu bezpieczeństwa i opieki zdrowotnej jest jednym z głównych elementów programu prawa, które zostało przyjęte do realizacji przez rząd. Nie odbyła się jeszcze rozmowa z ministrem Radziwiłłem, dlatego narazie można powiedzieć tylko tyle, ale spodziewam się, że przedstawi on konkretny plan wprowadzenia tych reform w życie.

Jesteśmy od tego, żeby pracować

Dzięki dobrze przygotowanemu programowi, zachowaliśmy nasze słowo! W zeszłym roku byliśmy w stanie zrobić wiele dobrych rzeczy.

W tym kontekście Beata Stydło wspomniała program «Rodzina 500+», program «Mieszkanie+» i wzrost płacy minimalnej do 2 tys. zł i emerytury do 1 tys. zł.

Po każdym spotkaniu, które odbędzie się w ramach przeglądu resortów, spotkam się z dziennikarzami, poinformuję co zostało ustalone w każdym dziale. Jesteśmy od tego, żeby pracować; za to nam płacą obywatele. Praca, a nie polityczne awantury. Tak działało, działa i działać będzie PiS. Tak będzie działać rząd PiS

– dodała Premier.

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img