Top 5 aplikacji do nauki języka angielskiego

Reszta

Top 5 aplikacji do nauki języka angielskiego

19 Oct 2018 13:41:2625

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Duolingo

8uicTQTTzb6V6hDqwVl2vuzm_y1ZmnTq.jpg

Ucz się angielskiego przez zaledwie 5 minut dziennie podczas lekcji przypominających grę komputerową. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz naukę podstaw języka, czy chcesz ćwiczyć czytanie, pisanie i mówienie, skuteczność Duolingo jest potwierdzona naukowo.

Zalety:

Lekcje Duolingo dostosowują się do Twojego stylu nauki. Ćwiczenia są opracowane w taki sposób, by pomagały w nauce i przeglądaniu słownictwa. Interaktywne ćwiczenia natychmiast weryfikują wiedzę, co pozwala na szybkie pogłębianie znajomości języka angielskiego. Badania dowiodły, że 34 godziny zajęć z Duolingo to ekwiwalent semestru edukacji językowej na uniwersytecie.

Words

_VbCBifIv_-yTyepNdaowNVym5QEvegP.jpg

Aplikacja WORDS została zaprojektowana na potrzeby podręcznika do języka angielskiego English designed with Direct Method 1-6. Aplikacja zawiera wszystkie słówka z tego podręcznika wraz z wymową i tłumaczeniem.

Zalety:

Aplikacja umożliwi Ci nagranie słówka, sprawdzenie i przećwiczenie wymowy. To doskonałe narzędzie w nauce akcentu. Słownictwo w aplikacji WORDS ułożone jest w tym samym porządku, w którym słowa pojawiają się w podręcznikach.

Memrise

-ssvkWX2V2q-bVsJmU6oDpKxsXwVip-N.jpg

Zabierz naukę ze sobą w drogę - nawet w niedostępnych miejscach bez połączenia z Internetem dalej możesz uczyć się w trybie offline. Pobierz dowolny kurs i osiągaj swój cel każdego dnia.

Zalety:

Wskocz z zerowego poziomu na poziom językowego mistrza przy pomocy ponad 200 bogatych w treści kursów stworzonych przez ekspertów językowych. Od lokalnych akcentów przez umiejętności gramatyczne i 20 000 filmików z rodzimymi użytkownikami języków, aż po nasze nowe czatboty - mamy wszystko, czego potrzebujesz. Naukowa przygoda, która mieści się w kieszeni i przekłada się na przydatne, praktyczne umiejętności językowe.

Quizlet

UMUQAvUZVcL6La4UuBOcN9QsNkdFZwzT.png

Quizlet to najprostszy sposób na opanowanie materiału, którego się uczysz. Twórz swoje własne fiszki i ucz się zestawów, bądź wybieraj spośród milionów zestawów stworzonych przez innych uczniów — to zależy od Ciebie. Każdego miesiąca ponad 20 milionów uczniów korzysta z Quizlet w trakcie nauki, gdyż jest to wiodąca aplikacji edukacyjna wykorzystująca fiszki, która sprawia, że nauka języków, historii, słownictwa i przedmiotów ścisłych jest bardziej skuteczna. I jest darmowa!

Zalety:

Narzędzia do nauki i gry w Quizlet przeznaczone specjalnie na urządzenia mobilne. Ucz się offline: w samochodzie, autobusie, pociągu, a nawet w samolocie – dzięki Quizlet Plus możesz uczyć się naprawdę wszędzie.

FunEasyLearn

vXqnJFuAsiS9_6mDoLh22tv0mn_DWfyK.jpg

FunEasyLearn jest łatwym i przyjemnym nowym sposobem na naukę języka Angielskiego - bez względu na to czy lubisz słuchać muzyki z innych krajów, podróżować za granicą, pracować dla międzynarodowej firmy, czy tez rozmawiać z zagranicznymi przyjaciółmi.

Zalety:

Program dysponuje bazą 6000 słów popartymi ilustracjami, transkrypcją fonetyczną oraz nagraniami native speakerów. Nauka może odbywać się również poprzez 7 zabawnych gier. Istnieje możliwość losowania gier, kategorii, podkategorii, co dodatkowo zróżnicuje trening języka.

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img