Gwiazda Jakości Obsługi dla firm pożyczkowych!

Reszta

Gwiazda Jakości Obsługi dla firm pożyczkowych!

19 Oct 2018 13:41:2425

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Czym jest Gwiazda Jakości Obsługi?

Gwiazda Jakości Obsługi - nagroda przyznawana najbardziej przyjaznym firmom w Polsce.

Tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi to ważny sygnał dla obecnych i potencjalnych klientów firmy, pracowników, partnerów biznesowych, inwestorów oraz kontrahentów. Już 10 rok z rzędu konsumenci oceniają aż 46 000 firm z 200 branż poprzez głosowanie odbywające się na portalu jakoscobslugi.pl. XI edycja plebiscytu trwała od 1.12.2016r. do 30.11.2017r.

O badaniu

Na podstawie opinii konsumentów wyłoniono marki charakteryzujące się wysokim wskaźnikiem jakości obsługi lub odpowiednio dużą próbą ilościową, które zakwalifikowały się do drugiego etapu badania. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów na multiplatformie i w badaniu CAWI oraz wyróżniły się na tle średnich wyników w swojej branży otrzymują prestiżowy tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi.

Gwiazdę Jakości Obsługi rozpoznaje już 10 milionów Polaków! Statystyka, podana na stronie internetowej jakoscobslugi.pl, wskazuję na następujące zalety tego znaku dla firmy:

Pożyczkodawcy uhonorowani Gwiazdą Jakości Obsługi

NetCredit, Vivus i Wonga – laureaci 2017 roku wyróżnieni za najlepszą jakość obsługi.

Net Credit Sp. z o.o. jest polską firmą, która działa na pożyczkowym rynku od 2011 roku. Net Credit Sp. zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek, niskich kwot od 150 do 4 000 złotych do 30 dni. Pożyczki są głównie przeznaczone do prywatnych osób, które potrzebują szybko dodatkowych pieniędzy na pokrycie różnego rodzaju niespodziewanych wydatków.

Vivus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie na Polskim rynku istnieje od 24 kwietnia 2012 roku i jest uważany za największą instytucję oferującą pożyczki online. Należy do grupy finansowej 4financegroup, głównie skupiając się na rynku środkowoeuropejskim oraz skandynawskim. Pierwszy oddział powstał na Łotwie w 2008 roku, dalej firma rozwijała swoją działalność w krajach takich jak Dania, Finlandia, Litwa, Szwecja, Argentyna, Armenia, Bułgaria, Czechy, Gruzja, Rumunia i Hiszpania. Na chwilę obecną ich baza wynosi ponad 1 milion klientów, a miesięczną kwotę udzielonych pożyczek szacuje się na 80 milionów złotych. Vivus, jako jedna z nielicznych firm oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo, dzięki czemu z ich oferty korzystają miliony osób.

Wonga to lider branży digital finance, której założycielami byli Errol Damelin i Jonty Hurwitz. Strona powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii, obecnie działa na 3 kontynentach. Na rynek Polski firma weszła w kwietniu 2013 roku i od samego początku zaczęła cieszyć się sporą popularnością, głównie dzięki bardzo fajnej kampanii promocyjnej. Wonga oferuje chwilówki na kwoty d 50zł do 1500zł, maksymalny termin spłaty to 60 dni. Wypełnienie wniosku odbywa się przez Internet i zajmuje tylko kilka minut.

Nasi Partnerzy już przygotowali dla Ciebie najlepsze oferty pożyczek „chwilówek”. Sprawdź je!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img