7 bezużytecznych rzeczy, które zabierają nasze pieniądze

Reszta

7 bezużytecznych rzeczy, które zabierają nasze pieniądze

19 Oct 2018 13:41:2625

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Od dzieciństwa uczono nas, że nie ma dodatkowych pieniędzy. Jakie niepotrzebne rzeczy kupujemy najchętniej? Zapraszamy do lektury!

Jedzenie

Kupuj tylko to, czego naprawdę potrzebujesz. Należy pamiętać, że każdy produkt ma datę ważności, nawet zupka chińska.

Nie kupuj wózek pełen jedzenia, jeśli nie masz pewności, że możesz to wszystko zjeść. Nie rób zakupów na pusty żołądek, pisz w domu listę zakupów i trzymaj się ich mocno. Kontroluj siebie, kupując smaczne, ale szkodliwe małe rzeczy. Po prostu nie zauważamy, jak wydajemy na nie kilka stów złotych miesięcznie.

YR766YHY2uKlf1yjS5SR1q643UzIzXAt.jpg

Woda butelkowana

Aby być zdrowym, musisz pić dużo wody. Woda butelkowana jest jednak kosztowna i nawet szkodliwa dla naszego zdrowia. Najczęściej w butelkach kupujemy wodę mineralną gazowaną, a jej "przedawkowanie" może powodować problemy zdrowotne. Wyjątkiem są tylko duże butelki niegazowanej wody mineralnej o pojemności 5-18 litrów. Dlatego lepiej zamówić wodę i wlać ją do jakiejś pięknej małej butelki. Polecamy!

JOl6KJoS1ga68zQe-rvtI4yRcpmDL06q.jpg

Przekąski przy kasach

Nic dziwnego, że marketerzy umieszczają tanie przekąski tuż obok kas. Chętnie kupujemy ich, ponieważ uważamy, że 10 złotych w naszym życiu za dużo nie zmienią. Jeśli celowo przyszedłeś do sklepu po tafelek czekolady i gumy - weź to i nie żałuj. Jeśli jednak okazało się, że jest to spontaniczny zakup, lepiej zwrócić towar na miejsce.

Produkty dietetyczne

Nie wierz we wszystkie odznaki "Fitness", "Bio", "Eco". To wszystko jest kłamstwem! Tak więc marketerzy liczą na to, że ich drogie produkty będą kupowane przez ludzi, którym zależy na figurze. Ale ludzi, którzy prowadzą zdrowy styl życia wiedzą, że takie produkty są zwodnicze. Lepiej wziąć coś niskokalorycznego i niskotłuszczowego. Ale napewno nie kiełbasy fitness i nie majonez dietetyczny.

GUP4iYOxZfehTEhjq380NUjxNvFF-ELY.jpg

Komunikacja mobilna

Po co Ci jest potrzebne MMS w 2018 roku? Sprawdź na stronie internetowej operatora nowe taryfy. Z reguły przejście z przestarzałej taryfy na nowoczesną jest bezpłatne lub kosztuje grosze.

Premiery filmowe

Bilety na nowy film są droższe niż zwykle i nie są objęte akcją. Lepiej poczekaj kilka dni, aż ceny biletów spadną.

Jeśli nie obchodzi Cię, kiedy oglądasz film - zasubskrybuj kino na tematycznej stronie internetowej i oglądaj online. Większość filmów trafia tam w ciągu miesiąca lub dwóch po premierze. Miesięczna subskrypcja kosztuje mniej więcej jak 2 bilety do kina.

8RAzk35d1sXcIcTF58DYI_YHTQwRBxL4.jpg

Worki polietylenowe

Czy masz również reklamówkę wypchaną innymi reklamówkami? Oblicz, ile na nie przeznaczyłeś w ciągu ostatnich sześciu miesięcy? Jesteś w szoku? My też! Właśnie dlatego lepiej kupić jedną specjalną torebkę: zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o naturę.

Nasi Partnerzy już przygotowali dla Ciebie najlepsze oferty pożyczek „chwilówek”. Sprawdź je!

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img