12 rad jak kupić tanie bilety lotnicze

Reszta

12 rad jak kupić tanie bilety lotnicze

19 Nov 2018 13:50:4225

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Kupując tanie bilety lotnicze, podróżować można nie 1-2 razy do rok, a o wiele częściej. Koszt biletu lotniczego zależy od dnia tygodnia, sezonu, ilości dni do wylotu i wiele czego innego, o czym pożytecznie znać przed początkiem zarezerwowania. Przeczytajcie rady z kupna tanich biletów lotniczych i zacznijcie oszczędzać na przelotach.

1. Kupujcie bilety lotnicze w nocy czy wcześnie rano do początku dnia pracującego. Ceny na bilety o tej porze niżej, a wybór jest większy.
2. Wybierajcie giętkie daty. Patrzcie wszystkie warianty przelotów na najbliższe liczby (± 3 dnie). Szukajcie korzystne daty przez kalendarz niskich cen.
3. Lepsza cena na bilety lotnicze bywa za 2 miesiące (50-60 dni) do odprawy rejsu. Kupować bilety na letnie kierunki korzystniej w grudniu. Czym mniej wolnych miejsc w samolocie - tym powyżej ich koszt.
4. Zaabonujcie rozsyłania kompanii lotniczych i pierwszymi dowiadujcie się o akcjach i specpropozycjach. Regularne rozprzedaży проходят z lutego po marzec i z października po listopada.
5. Kupujcie bilety lotnicze z wylotem/przylotem w środku tygodnia. Najtańsze bilety sprzedają na wtorek, środowisko i czwartek, a bardziej kosztowne - na wolne dni i święta.
6. Bilety lotnicze z wylotem wieczorem czy w nocy kosztują taniej, aniżeli rankiem czy we dnie. W tym wypadku trzeba uwzględniać dodatkowe koszty na taksówce (inne rodzaje transportu mogą być nie dostępne)


.
7. Latajcie do nie sezonu. To nie obowiązkowo oznacza złą pogodę, prosto o tej porze podróżują mniej ludzi, czyli ceny padają nie tylko na bilety lotnicze, ale i na hotele.
8. Kupujcie bilety lotnicze od razu do obu stron (RT - Round Trip). Bilet w jedną stronę (OW - One Way) może kosztować drożej, aniżeli z powrotem.
9. Szukajcie płonące bilety lotnicze na czarterowe rejsy. Niewyprzedane miejsca na czarterowe rejsy pojawiają się za kilka dni do wylotu. Kierunki przelotów - kurorty i popularne miasta, do których sprzedają się tury.
10. Latajcie z przesiadkami. Polot jedną kompanią lotniczą z wygodną przesiadką może zaoszczędzić istotną sumę. Obowiązkowo baczcie na jakiś czas między łączeniami rejsami i ogólną trwałość przelotu.
11. Latajcie LOWCOST. Budżetowe kompanie lotnicze zawsze proponują najniższe ceny na przeloty samolotem. Cena biletu będzie zwłaszcza korzystna, jeśli nie dopłacać za dodatkowe usługi: bagaż, żywienie, rejestracja
12. Przy poszukiwaniu biletów lotniczych korzystajcie wyszukiwarkami. wyszukiwarkiznajdują od razu wszystkie warianty przelotów po zadanym kierunku i wam zostaje tylko wybierać.
Lecz jeśli wciąż brakuje pieniędzy na przelot, załatwiaj formalnie kredyt na naszej stronie internetowej i w nurcie dnia pieniądze przyjdą ci na kartę.


Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img