10 aplikacji, które zastąpią psychologa i pomogą poradzić sobie z trudnościami

Reszta

10 aplikacji, które zastąpią psychologa i pomogą poradzić sobie z trudnościami

19 Oct 2018 13:41:2625

Uzyskaj spersonalizowaną ofertę

Nie pokażemy Ci tylko opcji firm, które udzielają pożyczek, damy ci najlepsze rozwiązanie pożyczki z najkorzystniejszymi warunkami, które są dostępne tutaj i teraz.

Uzyskaj swoją ofertę

Strona internetowa FinRada.pl przygotowała szereg aplikacji mobilnych, które zawsze gotowe nieść pomoc.

  • Tess

Tess - sztuczna inteligencja, która zapewnia indywidualną terapię. Tess przeprowadza rozmowę z pacjentem i rozpoznaje w jakim psychicznym stanie znajdzuje się osoba, pomaga szybko rozwiązać trudną sytuację życiową. Możesz skorzystać z porady 24 godziny na dobę. Aplikacja Tess została stworzona, aby pomóc weteranom, cierpiących na zespół stresu pourazowego.

AСT

Aplikacja ACT została opracowana przez Departament ds. Weteranów dla personelu wojskowego, ale stała się także użyteczna dla zwykłych ludzi, którzy muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi myślami i uczuciami. Aplikacja uczy nie unikać ich, ale kontrolować je. Program pomaga przezwyciężyć strach i żyć swoim życiem w pełni.

  • Drop It! Quit Smoking

Nie możesz rzucić palenia? Aplikacja dostarczy interesujących statystyk, które sprawią, że pomyślisz o tym, ile byś zaoszczędził, gdybyś przestał palić; liczba dni bez papierosów; czas spędzony na paleniu papirosów. Drop It! Quit Smoking powie Ci, jaki wpływ na twoje ciało ma palenie. Możesz także podzielić się swoim sukcesem z przyjaciółmi i rodziną.

  • Pacifica - Stress & Anxiety

Aplikacja Pacifica Stress & Anxiety pomaga przezwyciężyć stres, lęk i depresję za pomocą opracowanej techniki - medytacji, relaksu, kontroli nastroju i zdrowia. MoodKit (iOS) pomoże poprawić nastrój i przeanalizować czynniki prowadzące do zaburzenia: aplikacja daje nam porady i narzędzi do profesjonalnej psychologii na co dzień.

  • ParentSmart

ParentSmart daje możliwość uzyskania porady od psychologa na temat spraw rodzicielskich. Ponadto, znajdziesz tu przykłady sytuacji problemowych, a aplikacja oferuje kilka opcji wyjścia z niego.

r8-Ah_EYhr2TRZYwl-dh4nJhMvPFU2gZ.jpg

  • 7 Cups: Anxiety & Stress Chat

Aplikacja zapewnia możliwość swobodnego komunikowania się z profesjonalnymi słuchaczami, którzy zapewniają wsparcie emocjonalne, doradztwo i terapię w celu przezwyciężenia depresji, lęku i stresu. Możesz wyrazić swoje myśli bez obawy, że zostaną potępieni przez znajomych lub rodzinne. Wiadomości są w 100% anonimowe, a także możesz usunąć konwersację.

  • MindShift

MindShift pomaga radzić sobie z lękiem. Aplikacja zawiera strategie walki z lękiem, a także zapewnia narzędzia do przezwyciężenia bezsenności, sytuacji konfliktowych, ataków paniki.

  • Whatʼs Up?

Aplikacja jest stworzona do walki ze stresem, lękiem, gniewem i depresją. Istnieje wybór ćwiczeń, które pomogą przezwyciężyć negatywne emocje tu i teraz. Główne zalety - dostępność opisów wszelkiego rodzaju uniwersalnej psychotechniki, wbudowany tracker przydatnych i szkodliwych nawyków oraz możliwość zachowania osobistego pamiętnika w dodatku. Dla tych, którzy obawiają się o bezpieczeństwo danych osobowych, zapewniona jest funkcja ochrony hasłem.

  • Arachophobia

Twórcy aplikacji Arachophobia chcą aby użytkownik zwalczyć lęk przed otwartą przestrzenią. Działa również na zasadzie stopniowego zanurzania użytkownika w przerażających sytuacjach. Tutaj będzie musiał przejść różne testy i pomóc wirtualnemu bohaterowi cierpiącemu na agorafobię poruszać się po otwartych przestrzeniach.

  • Stop, Breathe & Think

Kolejna aplikacja, która uczy medytować. Wybór tutaj jest kilka razy mniejszy niż w Headspace, ale koszt jest znacznie niższy. Większość plików audio jest dostępna za darmo, a dodatkowe kolekcje za symboliczną opłatą. W tym samym czasie pieniądze trafiają do funduszu deweloperów - organizacji charytatywnej Tools for Peace. W aplikacji znajduje się tracker nastrojów. Przed medytacją użytkownik może wybrać z listy, jakie emocje aktualnie odczuwa, pliki dźwiękowe z medytacjami będą dopasowane do nastroju.

Poprzednie artykuły

Zaoszczędź swój czas i pieniądze

Nie trać czasu na szukanie właściwych informacji.

Zasubskrybuj nasze bezpłatne cotygodniowe wiadomości e-mail z poradami, jak zaoszczędzić pieniądze i czas.

img