Ocenapolis – ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne
Kwota

200 ZL - 600 ZL

Termin

12 - miesięcy

Stopa procentowa

Chcesz szybko i tanio kupić ubezpieczenie OC, AC, NNW i assitance dla swojego samochodu? Skorzystaj z kalkulatora OC i AC Ocenapolis.pl. Z nami porównasz wiele ofert ubezpieczeń komunikacyjnych. Co więcej oferujemy zakup polisy drogą elektroniczną. Porównywarka OC to najwygodniejsze narzędzie dostępne na rynku ubezpieczeniowym.

No ratings yet.

Oceń to

Ocenapolis zbiera w jednym miejscu oferty największych towarzystw ubezpieczeniowych. Porównywarka analizuje i zestawia je indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie informacji podanych w krótkim formularzu. Z pomocą kalkulatora ubezpieczeń ocenapolis.pl do twoich rąk trafia spersonalizowana oferta. Polisa przygotowana przez porównywarkę ma obiektywnie najniższą cenę, jaką znajdziesz na rynku za wybrany zakres ubezpieczenia.

Zamiast spędzać długie godziny na samodzielnym wertowaniu ofert, otrzymasz gotową propozycję ubezpieczenia OC i AC. W naszej bazie są również polisy na życie, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości i mniej standardowe oferty, takie jak specjalne ubezpieczenia dla firm albo polisy na sprzęt elektroniczny. Cały zautomatyzowany proces doboru oferty nadzorowany jest przez doświadczonych doradców Ocenapolis.

INFORMACJE PRAWNE

Serwis Ocenapolis.pl należy do Ocenapolis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REGON 364495940 NIP 5342520604 KRS 0000619429 zarejestrowaną pod adresem:

ul. Prosta 68 00-838 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.