Hapi Pożyczki

Pożyczka na raty
Kwota

2000 ZL - 10000 ZL

Termin

6 - 24 miesięcy

Stopa procentowa

0.014%

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, roczna stała stopa oprocentowania 0%; czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł).

4.6/5 (1)

Oceń to

Czy mogę zrezygnować z pożyczki?

Tak, możesz ostąpić od umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej zawarcia.

Czy każdy może liczyć na rozłożenie pożyczki na raty, czy jest to opcja tylko dla stałych klientów?

Pożyczka ratalna dostępna jest dla wszystkich klientów, bez względu na ich status i wysokość pożyczki.

Jakie dokumenty są potrzebne przy rejestracji?

Wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. W nielicznych przypadkach wymagamy dodatkowych dokumentów o czym poinformujemy podczas weryfikacji telefonicznej.

Pożyczki w Hapi pożyczki to wyjątkowa oferta skierowana szczególnie do osób, które poszukują regularnego wsparcia finansowego. Niezwykle elastyczny system pożyczkowy pozwala na indywidualne dopasowanie kwoty kredytu oraz sposobu jego spłaty do każdego klienta. Wszystkie wnioski rozpatrywane są całkowicie odrębnie. Firma oferuje chwilówki z bardzo szerokiego zakresu kwotowego i długim okresem spłaty. W Hapi pożyczka możemy dostać nawet do 25 000 zł pożyczki na 48 miesięcy. Pod tym względem jest to jedna z najbardziej korzystnych ofert na rynku.

Hapi pożyczki to firma oferująca szybkie pożyczki gotówkowe na małe i większe wydatki. Procedura otrzymania środków finansowych jest prosta i szybka, a wszystkie związane z nią czynności można wykonać online. Pożyczki Hapi pożyczki charakteryzują się liberalnymi zasadami przyznawania, możliwością otrzymania całkiem dużych sum, długim okresem spłaty oraz akceptowaniem system ratalnego. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki, czy duże inwestycje.

INFORMACJE PRAWNE

Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskie 136, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 7010191956, REGON 141948913, o kapitale zakładowym w wysokości 17.400.000,00 zł, który został opłacony w całości.

1 Komentarz

  1. Przemek pisze:

    Rzetelna i uczciwa firma. Polecam wszystkim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.