Axi-Card

Karta kredytowa
Kwota

500 ZL - 3000 ZL

Termin

12 - 48 miesięcy

Stopa procentowa

0.65%

Stopa procentowa - 0.65% Opłata miesięczna – 5.25% (nie jest naliczana w przypadku niekorzystania z karty) Minimalna kwota spłaty - 15% RRSO - 87.26%

No ratings yet.

Oceń to

To, co wyróżnia Kartę AXI na rynku uproszczone wymagania wobec jej posiadaczy – możesz ją otrzymać prościej i szybciej niż w tradycyjnym banku.

AXI jest kartą kredytową, która gwarantuje ułatwioną kontrolę nad wydatkami, a gdy jej nie używasz, jest całkowicie darmowa.

W skrócie, AXI jest unikalnym produktem finansowym, który pozwala Ci na zakupy na całym świecie, niezależnie czy płatności dokonujesz w intenecie czy w sklepach stacjonarnych.

Podstawą tej innowacyjnej karty jest indywidualne podejście do klienta. Każdy posiadacz Karty AXI może skontaktować się ze swoim personalnym account managerem w każdej potrzebie i nurtującej go sprawie.

Oprócz tego, w Profilu Osobistym AXI oferujemy bezpłatne powiadomienia SMS przy każdej aktywności – czy to transakcjach czy należnych płatnościach. Dzięki temu posiadacze Kart AXI mogą korzystać z obsługi światowej klasy.

INFORMACJE PRAWNE

Easy Payment Services OOD (Sp. z o. o.) oddział w Polsce ul. Żurawia 22 lok. P.5 00-515 Warszawa, KRS 0000720382, NIP 1070040459, REGON 369578776.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.