Dla firm finansowych

Dostarczamy ukierunkowany ruch dla Twoich produktów. Tylko klienci, które są zainteresowani będą składać wnioski na Twojej stronie, a dział sprzedaży firmy będzie zadowolony. Złóż wniosek o dołączenie i nasz menedżer skontaktuje się z Tobą.

Reklama na stronie

Jesteś zainteresowany reklamą na Finrada.pl? Zapraszamy! Posiadamy ukierunkowany ruch dla Twojej firmy, możesz z nami współpracować zarówno w oparciu o model CPA, jak i zamawiać reklamę banerową, informacje prasowe, rozmieszczenie reklamy na stronach internetowych.

Dla reklamobiorców

Jeżeli posiadasz aktywny ruch finansowy, chcesz zarabiać na swojej bazie mailingowej, odbiorcach i ruchu, dołączaj do naszego systemu, zwiększaj ruch docelowy i otrzymuj nagrody. Zarejestruj się w naszym programie partnerskim. Cieszymy się z naszej współpracy.

Dlaczego my

JESTEŚMY WIARYGODNI

Od 5 lat współpracujemy z ponad 50 instytucjami kredytowymi. Oferujemy indywidualne podejście do każdego partnera, zawsze jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu problemów.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów tworzymy produkt najwyższej jakości. Pozwala to oszacować zdolność kredytową każdego użytkownika. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że współpracujemy tylko z osobami o wysokiej wiarygodności kredytowej.

SZYBKOŚĆ

Weryfikacja złożonego wniosku oraz skierowanie klienta do partnera zajmuje dosłownie parę sekund. Dzięki temu nie tracimy żadnego klienta w trakcie oczekiwania i podwyższamy procent wiarygodności działania celowego.

Zostań naszym partnerem !

Złóż wniosek o dołączenie i nasz menedżer skontaktuje się z Tobą.