Najleprze oferty pożyczek oddłużeniowych przez Internet

Szybka pożyczka przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY POŻYCZEK ODDŁUŻENIOWYCH

Znajdź najtańszą pożyczkę i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty 50 instytucji w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe pożyczki oddłużeniowe przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie pożyczki z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Czym są pożyczki oddłużeniowe?

Każdy z nas jest narażony na ryzyko trafienia do pętli zadłużenia. W życiu często zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, do których trudno jest się przygotować finansowo. Wzięcie kredytu, utrata pracy, choroba i inne negatywne okoliczności mogą stać się przyczyną zadłużenia na dłuższy okres czasu. Osoby z zadłużeniem często nie są świadomi z jakich rozwiązań mogą i mają prawo skorzystać. Nowoczesne pożyczki oddłużeniowe są w stanie uratować każdą osobę z większym czy mniejszym zadłużeniem, pod warunkiem poprawnego planowania wydatków i spłaty długów w priorytetowej kolejności.

Pożyczki oddłużeniowe są nowoczesną usługą finansową, którą świadczą prywatne firmy pozabankowe, nazywane też parabankami. Tego typu pożyczki są świadczone osobom z aktualnym zadłużeniem, a ich głównym celem jest wsparcie finansowe przy wywiązaniu się ze wszystkich zobowiązań. W ten sposób, biorąc pożyczkę oddłużeniową, możesz najpierw spłacić swój bieżący dług (często przeterminowany) i tylko potem oddać pożyczkę oddłużeniową.

Zalety pożyczek oddłużeniowe

Brak formalności

Brak potrzeby dostarczenia zaświadczeń z miejsca pracy o wysokości zarobków

Brak weryfikacji w BIK-u i KRD

Opcja wzięcia pożyczek oddłużeniowych bez BIK i KRD

Oszczędność czasu

Możliwość złożenia wniosku i otrzymania pożyczki w trybie online, bez wychodzenia z domu

Ogólnodostępność

Usługa pożyczek oddłużeniowo-konsolidacyjnych we współpracy z instytucja bankową, w której klient posiada niespłacony kredyt

Nie sprawdzają historię kredytową

Ze względu na to, że z usług oddłużeniowych najczęściej korzystają osoby z aktualnym zadłużeniem, pożyczkodawca nie bierze pod uwagę ich zobowiązania finansowe

Brak oceny wiarygodności kredytowej

Nawet osoba, która znalazła się w najgorszej pętli zadłużenia, a więc ma niski poziom zdolności kredytowej może skorzystać z usługi pożyczek oddłużeniowych

Najlepsze oferty pożyczek oddłużeniowych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1000 ZL - 15000 ZL od 0,01% 120 - 365 dni 15 min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1050 ZL - 5000 ZL 0,01% 30 - dni kilka min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
100 ZL - 3000 ZL 0% 61 - dni 15 min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
500 ZL - 4000 ZL od 0,01% 150 - 1440 dni kilka min

Gdzie szukać pożyczek oddłużeniowych?

Pożyczki oddłużeniowe nie są tak bardzo rozpowszechnione, jak zwykłe pożyczki internetowe. Bezpieczne i niezawodne usługi tego typu nie jest łatwo odnaleźć. Natomiast współczesna oferta finansowa jest tak różnorodna i wieloaspektowa, że można bardzo łatwo się w niej pogubić. Znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę pożyczek oddłużeniowych zawsze można na stronie porównywarki finansowej Finrada.pl. Żeby nie spędzać dużo czasu za przeszukiwaniem, analizowaniem i porównywaniem dziesiątek ofert w internecie, wystarczy wypełnić jedny formularz i otrzymać indywidualną propozycję pożyczki, dzięki której szybko wywiążesz się ze swoich aktualnych trudności finansowych.

Proces wyboru pożyczki nie jest skomplikowany, po dokonaniu rejestracji na stronie porównywarki finansowej, można wybrać własne kryteria pożyczki – jej wysokość i termin spłaty – a system automatycznie, na podstawie podanych informacji, odnajdzie i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie pożyczkowe.

Następnym krokiem jest złożenie skróconego wniosku już bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Pożyczki tego typu są akceptowane i przyznawane bardzo szybko, a firma realizuje przelew prawie natychmiast. W zależności od procesu weryfikacji transakcji, którą przeprowadza Twój bank, pożyczka może trafić na twoje konto w ciągu 15 minut, jednej godziny lub maksymalnie w ciągu doby.

Pożyczka oddłużeniowa – przewagi strony Finrada.pl

Do kwestii poszukiwania i wyboru oferty pożyczkowej należy podejść z pełną odpowiedzialnością. Najlepiej skorzystać z usług finansowych sprawdzonej firmy, która będzie bezpieczna i pomocna w zakresie wyjścia z Twojej pętli zadłużenia. Nie ważne czy posiadasz jeden dług w wysokości kilkaset złotych, czy kilka bardziej poważnych zobowiązań w wysokości kilka tysięcy lub kilkadziesiąt tysiąc złotych – pierwszym i najważniejszym krokiem jest wybór firmy pożyczkowej, która jest w stanie Ci wesprzeć finansowo.

Otóż dlaczego skorzystanie z naszej strony będzie najlepszą i najbardziej rozsądna decyzją?

– po pierwsze współpracujemy tylko z firmami, które są bezpieczne i sprawdzone pod każdym względem, czyja oferta pożyczkowa zawiera uczciwe wobec klientów warunki i wymagania;

– po drugie skupiamy wszystkie oferty w jednym miejscu, pełna lista rankingowa pożyczek oddłużeniowych jest przedstawiona poniżej;

– po trzecie analiza ofert, a następnie wybór firmy odbywa się w trybie automatycznym, przez specjalny system, który dopasowuje propozycje różnych firm do indywidualnych potrzeb klienta;

– po czwarte korzystanie ze strony jest całkowicie nieodpłatne, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić własny czas i wysiłek, cały proces poszukiwania firmy pożyczkowej zajmie Ci nie więcej, niż 15 minut czasu.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Obywatelstwo

Aby dostać pożyczkę oddłużeniowe konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa. Również podstawowym dokumentem do jej uzyskania jest dowód osobisty, który powinien być ważny.

Pełnoletność

Warunkiem podstawowym, który upoważnia do skorzystania z oferty pożyczkowej oddłużeniowej, jest pełnoletność. Chwiłówka online może być udzielona osobom, które skończyły 18 lat.

Dobra historia kredytowa

Warto również zadbać o swoją historię kredytową, firmy sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników takich jak: Krajowy Rejestr Długów (KRD) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK)

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami