Najleprze oferty pożyczek dla firm przez Internet

Szybka pożyczka przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY POŻYCZEK DLA FIRM

Znajdź najtańszą pożyczkę i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty 50 instytucji w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe pożyczki dla firm przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie pożyczki z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Dodatkowe zalety pożyczek dla firm

Brak formalności

Brak konieczności udostępniania dokumentacji firmy – zazwyczaj wystarczy dowód osobisty

Brak weryfikacji w BIK-u i KRD

Specjalne oferty pożyczek dla firm bez BIK i KRD

Oszczędność czasu

Możliwość załatwienia wszystkich formalności przez Internet

Szybka decyzja

Możliwość otrzymania środków finansowych jeszcze tego samego dnia

Pożyczka na raty

Możliwość rozłożenia pożyczki na raty, elastyczny harmonogram spłaty

Pożyczki dla wszystkich firm

Bez względu na ich wielkość, czy kapitał zakładowy

Najlepsze oferty pożyczek dla firm

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
2000 ZL - 12000 ZL 0.004% 180 - dni do 24h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1000 ZL - 20000 ZL 0.014% 30 - 720 dni do 24h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1000 ZL - 20000 ZL 0.014% 30 - 720 dni do 24h

Jak działa pożyczka dla firm??

Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą często potrzebują wsparcia finansowego, które pomoże im w rozkręceniu interesu. Nie wszyscy mogą liczyć na dofinansowanie z instytucji publicznych, jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, by złożyć wniosek o przyznanie pożyczki dla firm na start. Również osoby, których działalność podupada, mogą wspomóc się pożyczką dla zadłużonych firm. Poniżej przedstawiamy, jakie są procedury ich przyznawania oraz gdzie szukać najlepszych ofert.

Jest to specjalny rodzaj pożyczki, który umożliwia szybkie pozyskanie środków finansowych przez firmy. Może być on zaciągnięty na różne cele:

  • Pożyczka dla nowych firm ułatwia start w biznesie
  • Pożyczka dla zadłużonych firm umożliwia pozyskanie dodatkowych funduszy, nawet wtedy, gdy przedsiębiorstwo posiada już inne zobowiązania, może być również ratunkiem podczas chwilowych kłopotów finansowych
  • Pożyczka na nowe inwestycje umożliwia szybki i skuteczny rozwój firmy

Dzięki wsparciu firm pożyczkowych, przedsiębiorcy mogą dynamicznie rozwijać swój sukces. Większość pożyczek można otrzymać online, bez konieczności odwiedzania wielu placówek bankowych i negocjowania warunków.

Jak uzyskać pożyczkę dla firm online??

Złożenie wniosku o udzielenie pożyczki dla firm jest proste i zajmuje niewiele czasu. Po znalezieniu interesującej oferty – w tym celu warto skorzystać z porównywarki – wystarczy uzupełnić wniosek i za pomocą jednego kliknięcia przesłać go do weryfikacji.

Każdy, kto chce otrzymać takie wsparcie finansowe powinien:

  • Posiadać minimum 18 lat (czasami dolna granica wieku wynosi 20 lat)
  • Być obywatelem Polski
  • Posiadać zarejestrowaną firmę (staż nie ma znaczenia)
  • Być właścicielem aktywnego rachunku bankowego
  • Nie posiadać nieregulowanych zobowiązań finansowych (jednak niektóre oferty pożyczek dla firm bez BIK są skierowane właśnie do osób z kiepską historią kredytową)

Aby otrzymać pożyczkę nie trzeba przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów- wystarczy dowód osobisty. Nie jest konieczne wykazywanie kondycji firmy, posiadanie dodatkowych zabezpieczeń, czy biznesplanu. Wszystkie formalności można załatwić w ciągu kilkunastu minut. Szybko zaowocuje to lepszą wydajnością, a tym samym zwiększonymi zyskami. Warto mądrze inwestować w swoją firmę.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Obywatelstwo

Aby dostać pożyczkę dla firm konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa. Również podstawowym dokumentem do jej uzyskania jest dowód osobisty, który powinien być ważny.

Pełnoletność

Warunkiem podstawowym, który upoważnia do skorzystania z oferty pożyczkowej dla firm, jest pełnoletność. Chwiłówka online może być udzielona osobom, które skończyły 18 lat.

Dobra historia kredytowa

Warto również zadbać o swoją historię kredytową, firmy sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników takich jak: Krajowy Rejestr Długów (KRD) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK)

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami