O projekcie

Nasz cel

Naszą misją jest pomaganie ludziom w dokonywaniu właściwych wyborów i osiąganiu ich celów finansowych.

Dlaczego my?

finrada.pl ułatwia znalezienie najlepszych ofert na depozyty, kredyty hipoteczne, karty kredytowe, ubezpieczenia i inne produkty finansowe.... Pomożemy Ci zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas.

Nasi partnerzy

Kim jesteśmy?

Finrada.pl jest bezpłatną porównywarką pożyczek krótkoterminowych. Dzięki naszej stronie możesz w ciągu kilku minut porównać i wybrać najkorzystniejsze oferty chwilówek, dowiedzieć się o aktualnych promocjach firm i uzyskać najbardziej aktualne i użyteczne wiadomości ze świata finansów.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznej strony internetowej dla każdego klienta, który w jedno kliknięcie może znaleźć ofertę firm udzielających pożyczki krótkoterminowe. Tylko kilka minut spędzonych na naszej stronie, pozwolą porównać wszystkie oferty i wybrać tę najkorzystniejszą dla siebie.

Pomagamy oszczędzać pieniądze

W Polsce działają tysiące banków, firm pożyczkowych, serwisów płatności online. Trzeba zawsze poświęcić dużo czasu i wysiłku, aby zorientować się w ich ofertach i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Dzięki naszej stronie będzie Ci łatwiej. Użytkownicy mogą porównać różne produkty finansowe:

Pozwoli to wybrać odpowiednią ofertę na rynku i uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Pomagamy oszczędzać czas

Podczas gdy inni ludzie spędzają wiele godzin, a nawet dni na porównanie warunków kredytów, depozytów i pożyczek, Ty możesz zrobić to w ciągu kilku minut. Wszystkie produkty finansowe są podzielone na kategorie. W każdej kategorii można szybko znaleźć najkorzystniejsze oferty. Za pomocą wygodnych filtrów możesz wybrać kwotę, okres, stopę oprocentowania, wymagania wiekowe, specjalne oferty, bonusy i program lojalnościowy.

Uczymy Cię finansów

Na stronie internetowej pojawiają się regularnie aktualne i przydatne informacje ze świata finansów:

  • aktualne wiadomości o sytuacji gospodarczej w kraju;
  • recenzje produktów finansowych;
  • porady na temat finansów i motywacji do rozwoju osobistego.

Artykuły te pomagają zrozumieć, jak można nauczyć się więcej zarabiać i mniej wydawać.

Gwarantujemy rzetelność i poufność danych

Na Finrada.pl podane są tylko sprawdzone, oficjalnie zarejestrowane firmy.

Nie zbieramy danych osobowych użytkowników. Wszystkie transakcje dokonywane są bezpośrednio pomiędzy klientem a firmą, która zapewnia tę usługę.

Jesteśmy zawsze uczciwi i otwarci na nowe propozycje

Usługi serwisu w porównaniu produktów finansowych są całkowicie darmowe.

Artykuły, analizy, prognozy i inne materiały znajdujące się na stronie w żaden sposób nie zmuszają do korzystania z tych usług. Dane na naszym serwisie są zgodne z informacją przedstawionych firm. Rzeczywiste warunki transakcji mogą w pewnym stopniu różnić się od podanych, tak jak firmy regularnie zmieniają promocje.

Codziennie ulepszamy serwis, jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie pomysły i propozycje współpracy. Wszystkie pytania dotyczące reklamy, Twoje uwagi prosimy kierować na partners@finrada.pl

Finrada.pl - Twój przewodnik po usługach finansowych.