Najleprze oferty kredytów studenckich przez Internet

Szybki kredyt studencki z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie kredytów z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt studencki

Kredyt studencki to forma finansowania państwowego, przeznaczona na cele utrzymania się w trakcie podejmowania i realizacji studiów wyższych. Okres studiowania jest skomplikowany, a jednocześnie bardzo ważny w życiu każdego człowieka, który decyduje się na rozpoczęcie studiów wyższych. Większość czasu studenci przeznaczają na naukę i zajęcia na uczelni, w związku z czym zarabianie pieniędzy może stać się prawie niemożliwie. Oprócz tego poszukiwanie pracy jest również utrudnione ze względu na brak wykształcenia wyższego, a także brak doświadczenia w poszczególnych dziedzinach. W związku z powyższym, dla osób uczących się kredyt studencki jest niemal jedynym możliwym rozwiązaniem finansowym w czasie studiowania.

Oferty kredytów studenckich można szukać na przestrzeni sieci Internet. Nie mniej jednak znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie kredytu studenckiego również można na naszej stronie internetowej. Porównywarka finansowa Finrada.pl przedstawia listę rankingową instytucji bankowych, oferujących najlepsze kredyty studenckie.

Czy każdy jednak może skorzystać z opcji kredytu studenckiego, jeżeli nie, to jakie warunki należy spełnić oraz jak wnioskować o kredyt dla studentów?

Kredyt studencki czy warto?

Kredyt studencki jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem dla studentów, które nie posiadają własnego źródła dochodu i też nie mogą liczyć na pomoc finansową ze strony rodziny. Kwoty kredytu nie są zbyt wysokie, ale wystarczające dla podstawowego utrzymywania się. Wśród największych zalet kredytu studenckiego należy wymienić następne:

Niskie oprocentowanie

Wysokość oprocentowania poniżej wskaźnika 1%, najniższe w porównaniu do każdej innej formy kredytu bankowego

Długie terminy zwrotu

Spłata kredytu w ciągu nawet 10 lat maksymalnie, po ukończeniu studiów i znalezieniu pracy

Niskie raty miesięczne

Kredytobiorca spłaca połowę miesięcznej wypłacanej raty, w ten sposób kwota miesięcznej spłaty wynosi od 200 do 500 zł maksymalnie

Najlepsze oferty kredytów studenckich

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Kredyt studencki – warunki

Kredyt studencki jest najtańszą dostępną formą kredytowania – stopa oprocentowania kredytu jest niższa niż 1%. De facto studenci prawie za darmo otrzymują koszty, które mogą wykorzystać we własnym zakresie: na opłatę studiów (jeżeli są płatne), na utrzymanie się w trakcie studiów, na zakup sprzętu, mieszkania, samochodu, a nawet na inwestycję we własną działalność gospodarczą. Po udzieleniu studentowi uczelni wyższej określonej kwoty pieniędzy, bank w żaden sposób nie kontroluje, a tym bardziej nie ogranicza sposobów wydawania środków kredytowych.

O kredyt studencki może ubiegać się każda osoba, która posiada aktualny status studenta (na uczelni publicznej lub prywatnej) i rozpoczęła studia wyższe nie później, niż przed ukończeniem 25 lat. Kolejnym czynnikiem, który decyduje o przyznaniu studentowi kredytu jest wysokość dochodu na jednego członka rodziny. Warto zwrócić uwagę, że kredyt studencki, to forma finansowania która jest dedykowana przede wszystkim osobom z rodzin niezamożnych i biednych, a głównym celem kredytu studenckiego jest wsparcie dzieci, które pochodzą z takich rodzin i mają chęć do podjęcia studiów wyższych. W związku z powyższym ustalona została maksymalna kwota dochodu na każdego członka rodziny, która nie może przekraczać wskaźnika 2500 zł netto na osobę.

Wniosek o kredyt studencki

Procedura wnioskowania o kredyt studencki nie jest zbyt skomplikowana, jednak wymaga ona dokonania określonych formalności. Studenci mogą ubiegać się o kredyt co roku w okresie od 15 lipca do 20 października. przed tym terminem należy podjąć decyzję o wyborze instytucji bankowej, do której zamierzasz składać wniosek, a także przygotować odpowiedni pakiet dokumentów, który musi zawierać:

– potwierdzenie o rozpoczęciu studiów lub uczestnictwie w procesie rekrutacji od uczelni wyższej;

– zaświadczenie o wysokości dochodów każdego członka rodziny, a także inne dokumenty, który mogą potwierdzić niskie dochody w rodzinie (na przykład wyciągi bankowe);

– dokumenty, potwierdzające zdolność kredytową rodziny lub poręczycieli (zaświadczenie z zakładu pracy, oświadczenie majątkowe etc).

Warto też pamiętać, że każda instytucja bankowa może mieć indywidualne wymagania wobec kredytobiorcy. Przed rozpoczęciem procedury składania wniosku, należy sprawdzić warunki ubiegania się o kredyt studencki w wybranym banku, a także zawartość wymaganego pakietu dokumentów.

Kredyt studencki – oprocentowanie i terminy

Jak już było wspomniano wcześniej oprocentowanie kredytu studenckiego jest niezwykle niskie. W bieżącym roku ten wskaźnik wynosi 0,875 – a więc jest najniższy w porównaniu do każdej innej formy kredytowania.  Co więcej, spłata odsetek zaczyna się wraz ze spłatą kredytu, a mianowicie po 2 latach od ukończenia studiów wyższych. Szacuje się, że jest to okres, w którym absolwent może znaleźć dobrą pracę, zdobyć doświadczenie zawodowe i ma już stały dochód miesięczny, który pozwala spłacać miesięczne raty kredytu.

Kredyt studencki jest udzielany w okresie na 6 lat w przypadku studiów wyższych oraz jest przedłużany o 4 dodatkowe lata, jeżeli absolwent decyduje się na podjęcie studiów doktoranckich. Kredyt jest wypłacany ratalnie, 10 miesięcy w roku akademickim. Jedna standardowa rata kredytu studenckiego wynosi 600 złotych. Można też ubiegać się o ratę  podwyższoną – 800 lub 100 złotych na miesiąc. W niektórych przypadkach banki przyznają też obniżone raty – 400 złotych.

Spłata i umorzenie kredytu studenckiego

Jak już było wspomniano wcześniej spłata kredytu studenckiego zaczyna się dopiero po dwóch latach, licząc od ukończenia studiów wyższych. Tylko w przypadku, gdy student przerywa studia na uczelni spłata następuje już następnego miesiąca. Liczba rat, w którym zwracany jest kredyt studencki jest dwukrotna liczbie wypłacanych przez bank rat kredytowych. Dla przykładu, jeżeli student otrzymał 6000 złotych w ciągu 10 miesięcy, to musi je zwrócić w ciągu 20 miesięcy, spłacając po 300 złotych co miesiąc. W ten sposób spłata kredytu nie jest zbyt uciążliwa dla osób, które już podejmują pracę po studiach.

Umorzenie części kredytu jest możliwe, jeżeli absolwent uczelni wyższej znajduje się w grupie najlepszych studentów. W takim przypadku uczelnia wyższa składa odpowiednie zaświadczenie do banku-kredytodawcy

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami