Najleprze oferty kredytów samochodowych przez Internet

Szybki kredyty przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW SAMOCHODOWYCH

Znajdź najtańszy kredyt i zrealizuj swój cel.

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty samochodowe przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie pożyczki z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt samochodowy

Każdy współczesny człowiek marzy o własnym samochodzie. Samochód jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla dojazdu do pracy, a także dokonywania innych codziennych czynności. Nie mniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na szybki zakup własnego auta. Wtedy wyjściem z sytuacji może być długotrwałe oszczędzanie pieniędzy w celu zakupu samochodu, pożyczenie kosztów u osób z rodziny czy znajomych lub wzięcie kredytu samochodowego.

Kredyt samochodowy jest bardzo nowoczesną usługą, oferowaną przez większość instytucji bankowych na polskim rynku. Z kredytu samochodowego może skorzystać każda pełnoletnia osoba ze stałym dochodem i wysoką wiarygodnością kredytową.

Zalety i wady kredytu samochodowego

Procedura wnioskowania i otrzymania kredytu samochodowego jest dosyć skomplikowana. Najważniejszą wadą tej formy kredytowania jest wieloetapowy i złożony proces weryfikacji klienta. Oprócz tego kwota opłat związanych z zaciąganiem kredytu może okazać się zbyt wysoka. Właśnie dlatego, zanim zdecydować się na wzięcie kredytu w celu zakupu samochodu, należy dokładnie obliczyć jego całkowity koszt, z uwzględnieniem wszystkich opłat bankowych, ubezpieczeniowy oraz oprocentowania kwoty kredytu.

Nie mniej jednak kredyty samochodowe posiadają też szereg zalet przed innymi formami pożyczek i kredytów bankowych. Największe plusy kredytu samochodowego przedstawiamy poniżej.

Niskie oprocentowanie

Odsetki naliczane za korzystanie z kredytu samochodowego są jedne z najniższych

Długie terminy zwrotu

Maksymalny terminy spłaty kredytu samochodowego może stanowić nawet 10 lat

Ratalna spłata kredytu

Możliwość comiesięcznego zwrotu mniejszych części kredytu

Brak ograniczeń wiekowych

Każdy pełnoletni obywatel Polski może skorzystać z tej usługi bankowej

Różnorodna oferta

Współczesny rynek finansowy oferuje duży wybór kredytów samochodowych

Elastyczne warunki

Warunki udzielania kredytów są dostosowane do różnych potrzeb klientów.

Najlepsze oferty kredytów samochodowych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Najlepszy kredyt samochodowy – gdzie i jak szukać?

Współczesny rynek finansowy dostarcza szeroką i różnorodną ofertę kredytów samochodowych dla firm i osób fizycznych. Każdy może odnaleźć i skorzystać z rozwiązania, które najbardziej odpowiada jego osobistym kryteriom i wymogom. Każda instytucja bankowa i pozabankowa udziela kredytów samochodowych według różnych kryteriów. Dla przykładu na rynku można znaleźć kredyt samochodowy bez BIK, kredyt samochodowy bez zdolności kredytowej, kredyt samochodowy pod zastaw bez zaświadczeń o dochodach, kredyt samochodowy 0% i inne rozwiązania.

Żeby nie pogubić się w szerokiej ofercie kredytowej i wybrać dla siebie najkorzystniejszy kredyt samochodowy, warto przeanalizować dostępne na rynku oferty, a także skorzystać ze specjalnej porównywarki finansowej. Lista rankingowa pozwoli szybko i bezproblemowo odnaleźć kredyt, który odpowiada Twoim osobistym kryteriom. Korzystanie z porównywarki finansowej jest całkowicie nieodpłatne. Wszystko, co jest potrzebne dla znalezienia kredytu samochodowego, to połączenie z siecią Internet, przeglądarka internetowa, a także kilka minut wolnego czasu dla dokonania rejestracji na stronie Finrada.pl.

Żeby przyspieszyć procedurę poszukiwania i wnioskowania, najlepiej skorzystać z darmowej porównywarki finansowej, która skupia wszystkie dostępne informacje o kredytach na różny cel w jednym miejscu. Każdy użytkownik może absolutnie bezproblemowo w trybie online znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę kredytową. Pełną listę banków, oferujących usługę kredytów samochodowych przedstawiamy poniżej.

Czym jest kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy jest formą finansowania bankowego z wyznaczonym celem, a mianowicie – w celu zakupu samochodu. Z tego rodzaju finansowania mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Wniosek o kredyt samochodowy należy składać bezpośrednio w instytucji bankowej, z podaniem informacji osobistych dotyczących własnych dochodów, wydatków, historii kredytowej i innych danych, które pomagają bankowi ocenić zdolność kredytową klienta. Pod uwagę są brane:

– spłata wcześniejszych zobowiązań;

– posiadanie aktualnych pożyczek bankowych i pozabankowych;

– miesięczny dochód;

– szacowany poziom miesięcznych wydatków;

– stan cywilny i liczba dzieci w rodzinie;

– informacje demograficzne (w tym wiek, płeć, wykształcenie, miejsce zamieszkania).

Każdy bank, na podstawie podanych we wniosku informacji, a także przeprowadzonej analizy zdolności kredytowej klienta podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu oraz warunkach kredytowania, w tym kwoty pożyczki, terminu jej zwrotu i wysokości odsetek.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami