Najleprze oferty kredytów mieszkaniowych przez Internet

Szybki kredyt mieszkaniowy przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH

Znajdź najtańszą kredyt i zrealizuj swój cel

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty mieszkaniowy przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie pożyczki z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt mieszkaniowy

Osoby w młodym wieku, dopiero po ślubie, lub Ci, którzy nie posiadają własnego mieszkania bardzo często decydują się na rozwiązanie finansowe w postacie kredytu mieszkaniowego. Celem takiego kredytu może być tylko i wyłącznie zakup nieruchomości mieszkaniowej. Usługa kredytów na mieszkanie jest bardzo popularna na współczesnym rynku finansowy, można ją znaleźć w ofercie większości instytucji bankowych.

Wzięcie kredytu jest bardzo poważnym krokiem na który nie każdy jest w stanie się zdecydować. Nawet posiadając wszystkie warunki do skorzystania z takiej usługi, osoby w młodym wieku boją się podejmować decyzję o tak długotrwałym zobowiązaniu finansowych, jakim są kredyty na mieszkanie.

Nie mniej jednak taka decyzja często jest najbardziej korzystnym rozwiązaniem kwestii własnego mieszkania. Oto główne powody, dla których warto złożyć wniosek o kredyt mieszkaniowy dla młodych małżeństw i nie tylko:

  • wysokość miesięcznych rat często nie jest wyższa, niż wysokość kosztów za wynajem mieszkania;
  • możliwość natychmiastowego kupna mieszkania, bez potrzeby długotrwałego oszczędzania;
  • możliwość wykończenia wnętrz i wyposażenia mieszkania według własnych upodobań zamiast niepotrzebnych inwestycji w wynajmowany lokal;
  • możliwość wynajęcia części lokalu (na przykład pokoju) – dodatkowe źródło dochodu dla spłaty rat kredytowych.

Zalety kredytów na mieszkanie

Długie terminy spłaty

Ratalna spłata kredytu z terminem nawet 20 lat

Indywidualna wysokość rat

Ustalana według zdolności kredytowej klienta

Szeroka oferta

Większość banków oferuje rozwiązanie w postacie kredytu na mieszkanie

Oferta dla singli

Osoby samotne mogą skorzystać z usługi kredytów mieszkaniowych dla singli

Niskie oprocentowanie

W porównaniu do innych ofert kredytowych na rynku

Brak ograniczeń wiekowych

O kredyt na mieszkanie mogą ubiegać się osoby w młodym wieku

Najlepsze oferty kredytów mieszkaniowych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Najlepsze kredyty mieszkaniowe – warunki

Każda instytucja bankowa ma prawo do ustalania własnych warunków udzielania kredytów mieszkaniowych. Nie mniej jednak istnieje szereg podstawowych zasad i kryteriów stosowanych przez wszystkie banki, które udzielają kredyty tego rodzaju. Przede wszystkim chodzi o zdolność kredytową klientów. Przed podjęciem decyzji o udzielenie kredytu na mieszkanie, każdy bank dokładnie sprawdza i analizuje wypłacalność klienta – czyli jego zdolność do terminowej spłaty zobowiązań, a także odsetek. Pod uwagę są brane: miesięczny dochód kredytobiorcy; stan cywilny; szacowana kwota miesięcznych wydatków; branża zatrudnienia; wizerunek pracodawcy; sytuacja finansowa (wysokość aktualnych oszczędności); sytuacja majątkowa (posiadanie samochodu, nieruchomości, papierów wartościowych etc.); wykształcenie; cechy demograficzne (w tym wiek, płeć, miejscowość zamieszkania etc.).

Warunki kredytowe, które bank jest w stanie zaoferować są ustalane w przypadku każdego klienta indywidualnie i mogą się różnić pod względem kwoty całkowitej kredytu, terminu spłaty, wysokości odsetek oraz wymaganej wysokości wkładu własnego.

Gdzie znaleźć kredyt mieszkaniowy?

Proces poszukiwania odpowiedniej oferty kredytowej może być bardzo złożony i skomplikowany. Dosyć często kredytobiorcy decydują się na skorzystanie z usług pośredników kredytowych. Specjaliści tego typu oceniają Twoją sytuację finansową, wysokość oszczędności, historię i wiarygodność kredytową i na podstawie tych informacji dobierają kilka ofert różnych instytucji bankowych na rynku. Następnie klient sam decyduje w którym banku złożyć wniosek, a czasem dochodzi do sytuacji, kiedy trzeba złożyć wnioski w kilku bankach, żeby otrzymać pozytywną decyzję.

Innym rozwiązaniem jest porównywarka finansowa Finrada.pl. Na naszej stronie każdy może znaleźć ranking kredytów mieszkaniowy i wybrać najbardziej odpowiednia ofertę online, całkowicie za darmo. Dla znalezienia oferty bankowej należy:  dokonać rejestracji na stronie Finrada.pl; przejść do sekcji “Kredyty”; wybrać pożądaną kwotę oraz termin spłaty kredytu; nasz system automatycznie, na podstawie podanych przez Ciebie informacji zweryfikuje dostępne oferty i zasugeruje Ci najbardziej odpowiednią.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami