Najleprze oferty kredytów dla firm przez Internet

Szybka kredyty przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW DLA FIRM

Znajdź najtańszy kredyt i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty kredytów dla firm w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty dla firm przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie kredyty z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt dla firm

Współczesny rynek finansowy oferuje różnorodne rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Bardzo popularną i często stosowaną zarówno przez młodych, jak i doświadczonych przedsiębiorców opcją finansową są kredyty dla firm. Jest to swego rodzaju dofinansowanie, które firma otrzymuje w banku dla realizacji różnych celów przedsiębiorczych. Kredyty dla firm są udzielane w celu inwestycji w nowe projekty, rozwoju oferty firmy, otwarcia nowych działów, zakupu towarów i rozszerzenia asortymentu towarów lub wyboru usług, etc.

Instytucje bankowe i pozabankowe mają różne, indywidualne wymagania, warunki i kryteria świadczenia kredytów dla firm. Dla przykładu firma, która  prowadzi swoją działalność od kilku miesięcy nie może ubiegać się o kredyt w dowolnym banku, o ile większości pożyczkodawców zależy na tym, żeby firma-pożyczkobiorca wykazywała się wysoką wypłacalnością, pożyczki w takich bankach można zaciągnąć najwcześniej po 6-12 miesiącach działalności. Nie każdy pożyczkodawca jest też gotowy wesprzeć nową inwestycję czy projekt firmy

Rodzaje kredytów dla firm

Kredyt hipoteczny dla firm – na przykład, na zakup nieruchomości, niezbędnej dla prowadzenia działalności firmy lub samochodu

Kredyt obrotowy dla firm – finansowanie aktualnej działalności, bez planowania nowych rodzajów wydatków i/lub inwestycji

Kredyt inwestycyjny dla firm – dofinansowanie inwestycji przedsiębiorcy z jego wkładem lub bez

Kredyt na nowych firm – ze stażem działalności od 0 do 6 miesięcy

Kredyt gotówkowy dla firm – pożyczki udzielane przez instytucje pozabankowe

Kredyt samochodowy dla firm – na zakup samochodu służbowego

Najlepsze oferty kredytów dla firm

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Zalety kredytów dla firm

Pozytywny wpłyt

Mają pozytywny wpływ na rozwój finansowy przedsiębiorstwa, często dofinansowanie w postacie kredytu staje się wyznacznikiem sukcesu firmy

Długie terminy spłaty

Kredyty poszczególnych kategorii są udzielane na bardzo lojalnych warunkach, z terminem spłaty od 5 do 25 lat

Kredyt na start

Niektóre banki wspierają nowych przedsiębiorców od samego początku prowadzenia ich działalności

Możliwość zwiększenia kwoty

Każdy wkład własny można zwiększyć w znacznym stopniu, pod warunkiem wsparcia od instytucji bankowej

Elastyczność

Oferta kredytów dla firm dostosowana do różnych potrzeb kredytobiorców;

Szybkość

Terminy podjęcia decyzji o udzieleniu kredytu  niektóre banki udzielają kredytów dla firm nawet w ciągu 1 doby

Jak otrzymać kredyt dla nowych firm?

Kredyt dla nowych firm jest udzielany przedsiębiorcom już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Głównym celem takiego kredytu są pierwsze inwestycje w rozwój firmy – jej reklamę, rozpoznawalność, zakup sprzętu, towarów, współpracę ze specjalistami określonych dziedzin. Instytucje bankowe bardziej chętnie udzielają pożyczek firmom, które już od jakiegoś czasu prowadzą swoją działalność (co najmniej 6 miesięcy) i mogą pochwalić się wypłacalnością. Poza tym 6 miesięcy jest minimalnym terminem, w którym młoda firma może zdobyć płynność finansową.

Nie mniej jednak szereg banków, wychodząc naprzeciw potrzebom młodych przedsiębiorców, udzielają kredyty dla firm na start. Pełną listę takich pożyczkodawców można znaleźć w naszym rankingu.

Pełny ranking firm, udzielających kredytów dla firm na różnych warunkach można znaleźć na naszej stronie. Porównywarka Finrada.pl udostępnia opcję szybkiego znalezienia najbardziej odpowiedniej oferty kredytowej. Po rejestracji na naszej stronie i wypełnieniu krótkiego wniosku, nasz automatycznych system weryfikacyjny, na podstawie podanych przez klienta informacji, przeanalizuje dostępną na rynku ofertę i zasugeruje rozwiązanie, idealnie dopasowane do potrzeb każdego kredytobiorcy.

Kredyt inwestycyjny dla firm

Dla wielu firm, nawet tych, które od dłuższego czasu prowadzą swoją działalność, kredyt jest jedyną realną możliwością dla nowych inwestycji (w projekty, sprzęt, nowe filie firmy etc.). Banki podejmują decyzję o udzieleniu kredytu inwestycyjnego na podstawie przedstawionego przez przedsiębiorcę biznes planu. Ten rodzaj kredytów wyróżnia się mianowicie tym, że nie posiada z góry określonej granicy kwoty kredytowej. Do tego kredyt inwestycyjny jest udzielany na długie terminy – czasem nawet do 20 lat i więcej. Poza tym, po ocenie biznes planu, niektóre banki oferują całkowite pokrycie inwestycji, bez potrzeby wkładu własnego przedsiębiorcy.

Kredyty gotówkowe dla firm są udzielane na tychże warunkach, co w przypadku pożyczek dla osób prywatnych. W większości przypadków kwoty takich kredytów nie są wysokie, a termin ich spłaty jest dosyć krótki. Niemniej jednak, niektóre instytucje bankowe i parabankowe oferują wsparcie finansowe w postacie kredytów dla firm bez BIK i KRD oraz kredytów dla firm bez zaświadczeń o dochodach z którego może skorzystać każdy przedsiębiorca.

Jest to forma kredytowania, która wymaga minimum formalności. Z reguły kredyty tego typu są udzielane w trybie online i są dobrym i nowoczesnym rozwiązaniem w nagłych sytuacjach kryzysowych.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami