Najleprze oferty kredytów dla bezrobotnych przez Internet

Szybki kredyt przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW DLA BEZROBOTNYCH

Znajdź najtańszy kredyt i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty kredytów w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty dla bezrobotnych przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie kredyty z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt dla bezrobotnych

Miejsce pracy i wysokość zarobków najczęściej są najważniejszym czynnikiem oceny zdolności kredytowej klientów, a znaczy bezpośrednio przekładają się na decyzję banku o udzieleniu kredytu lub odrzuceniu wniosku kredytobiorcy. Nie mniej jednak współczesna oferta kredytowa poszła o krok dalej i nowoczesne instytucje bankowe są w stanie udzielić kredytu dla bezrobotnych na dowód. Co więcej proces zaciągania takiego kredytu nie jest zbyt skomplikowany, a kryteria oceny wiarygodności kredytowej klienta nie są restrykcyjne.

Kredyt dla bezrobotnych to dosyć nowoczesna forma finansowania bankowego. Banki, które dostarczają taką usługę oferują szereg rozwiązań, upraszczających i przyspieszających proces zaciągania kredytów. Mianowicie w większości przypadków wniosek o taki kredyt można złożyć w trybie online, szczególnie, jeśli kredytobiorca posiada konto w banku-kredytodawcy. Poza tym niektóre instytucje bankowe i pozabankowe oferują kredyt dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności czy kredyt dla bezrobotnych na dowód.

Nie mniej jednak istnieje też szereg minusów, które należy uwzględnić, zanim złożyć wniosek o kredyt tego rodzaju. Między innymi należy pamiętać, że kwota takiego kredytu, termin jej spłaty, a także oprocentowanie i prowizja banku nie zawsze są najbardziej korzystne dla klienta. Żeby mieć gwarancję zwrotu pożyczonych kosztów, bardzo często banki oferują niższe kwoty i naliczają większe odsetki.

Dodatkowe zalety kredytów dla bezrobotnych

Proste warunki kredytowe

Kryteria i wymagania wobec kredytobiorcy są czytelnie i nieskomplikowane

Szybki proces wnioskowania

Proces składania wniosku nie zajmuje więcej niż 15-30 minut czasu

Szeroka oferta kredytowa

Większość współczesnych banków oferuje rozwiązanie w postacie kredytu dla bezrobotnych

Minimum formalności

Banki nie wymagają dostarczenia wielkiego pakietu dokumentów

Udzielane bez zatrudnienia

Kredytobiorca nie musi posiadać stałe zatrudnienie

Ratalna spłata kredytów

Możliwość comiesięcznej spłaty mniejszych kwot pieniędzy

Najlepsze oferty kredytów dla bezrobotnych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Kredyt dla bezrobotny – warunki otrzymania

Mimo, że proces otrzymania kredytów dla bezrobotnych nie jest skomplikowany, to instytucje bankowe i tak dokonują weryfikację klientów, żeby przekonać się w ich wypłacalności, a także mieć gwarancję tego, że kredyt zostanie spłacony terminowo. Przede wszystkim należy zdefiniować pojęcie osoby bezrobotnej. Może być to osoba, która:

– podejmuje pracę „na szaro”, a więc nie otrzymuje oficjalnych dochodów; – nie podejmuje pracę w ogóle, ale ma regularny dochód (na przykład z wynajmu mieszkania, stypendiów etc.); – podejmuje pracę za granicą, ale nie posiada odpowiednich dokumentów dla potwierdzenia dochodów; – nie pracuje w ogóle.

W każdym z powyżej wymienionych przypadków bardzo ważnym warunkiem oceny wypłacalności klienta jest historia wpływów i wydatków na jego rachunku bankowym. Bardzo często banki, udziełające kredytów osobom bezrobotnych dokładnie badają ruch pieniędzy na koncie bankowym i w perspektywie dłuższego okresu oceniają ich zdolność do spłaty miesięcznych rat kredytowych.

Znajdź kredyt dla bezrobotnych przez internet

Wybór ofert kredytów dla bezrobotnych jest przedstawiony online. Każdy może zająć się poszukiwaniem najbardziej odpowiedniej oferty, analizując warunki różnych instytucji bankowych.

Proces poszukiwania oferty nie musi być skomplikowany. Wszyscy chętni mogą skorzystać z porównywarki finansowej Finrada.pl całkowicie za darmo. Nasza strona przedstawia długą listę rankingową banków, oferujących najlepsze rozwiązania kredytowe dla osób bezrobotnych, lub tych, którzy nie posiadają stałych zarobków miesięcznych. Żeby skorzystać z porównywarki finansowej należy dokonać kilku nieskomplikowanych kroków:

  1. Dokonać rejestracji na stronie porównywarki finansowej Finrada.pl.
  2. Przejść do sekcji „Kredyty” i zapoznać się z lista rankingową dostępnych ofert kredytów dla bezrobotnych;
  3. Wybrać najbardziej odpowiednią ofertę i złożyć wniosek o kredyt online lub bezpośrednio w banku.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami