Najleprze oferty pożyczek długoterminowe przez Internet

Szybka pożyczka przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY POŻYCZEK DŁUGOTERMINOWE

Znajdź najtańszą pożyczkę i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty 50 instytucji w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe pożyczki długoterminowe przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie pożyczki z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Pożyczki długoterminowe online

W poszukiwaniu wyjścia z sytuacji kryzysowych bardzo często decydujemy się na różnorodne rozwiązania w postacie pożyczania kosztów u osób z rodziny, sprzedawania rzeczy w lombardzie lub wnioskowania o kredyt bankowy. Niestety te rozwiązania nie zawsze są dla nas korzystne pod wieloma względami. Pożyczanie u znajomych może skutkować zepsutymi relacjami osobistymi, a sprzedane rzeczy prędzej czy później trzeba będzie znowu zakupić. Z kolei wzięcie kredytu bankowego nie jest takie proste: banki sprawdzają wiarygodność i zdolność kredytową potencjalnych klientów.

Najbardziej skutecznym wyjściem z każdej nieprzewidzianej sytuacji kryzysowej jest wzięcie pożyczki długoterminowej online.

Od dłuższego czasu tradycyjnym i jedynym dostępnym na rynku rozwiązaniem finansowym były kredyty bankowe. Z płynem czasu oferta finansowa się znacznie poszerzyła, a swoją działalność zaczęli prowadzić instytucje pozabankowe, udzielające pożyczek długoterminowych na dowód

Jak znaleźć najlepszą pożyczkę pozabankową długoterminową?

Zanim złożyć wniosek o pożyczkę długoterminową, należy zapoznać się ze wszystkimi informacjami na ten temat. Oferta takich pożyczek, udzielanych przez firmy pozabankowe jest tak szeroka i różnorodna, że można spędzić wiele godzin w poszukiwaniu najbardziej odpowiedniej dla siebie oferty. Osoby w młodym wieku chcą skorzystać z pożyczek od 18 lat, osoby starsze – z pożyczek dla emerytów bez ograniczeń wiekowych, osoby z komornikiem z oferty pożyczek bez wychodzenia z domu. Poza tym każda osoba ma własne indywidualne preferencje i wymagania wobec pożyczki. Bardzo często, żeby odnaleźć tą jedną, która odpowiada wszystkim wymogom trzeba złożyć dziesiątki wniosków, wypełnić mnóstwo ankiet, a także przeprowadzić dokładną analizę dostępnych na rynku ofert.

Żeby uniknąć powyżej opisanych trudności wystarczy skorzystać z darmowej porównywarki finansowej Finrada.pl. Po wypełnieniu jednego wniosku, serwis w trybie automatycznym zweryfikuje dostępne oferty i zaproponuje najlepszą. Firma współpracuje z dziesiątkami firm pożyczkowych w zakresie gromadzenia i przetwarzania informacji o ofercie każdej z nich.

Najlepsze oferty pożyczek długoterminowych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1000 ZL - 15000 ZL od 0,01% 120 - 365 dni 15 min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
1050 ZL - 5000 ZL 0,01% 30 - dni kilka min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
10000 ZL - 100000 ZL 0.04% 30 - 1080 dni 40 min
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Aby wydać
100 ZL - 3000 ZL 0% 61 - dni 15 min

Zalety pożyczek długoterminowych

Brak formalności

Firmy pozabankowe nie wymagają zbędnych formalności w postacie zaświadczeń z miejsca pracy czy oświadczeń majątkowych – usługa pożyczek długoterminowych bez zaświadczeń

Brak weryfikacji w BIK-u i KRD

Firmy pozabankowe nie sprawdzają baz dłużników – BIK i KRD, a więc istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki długoterminowej dla zadłużonych bez BIK

Oszczędność czasu

Możliwość odnalezienia najlepszej oferty pożyczkowej w porównywarce finansowej Finrada.pl – co pozwala zaoszczędzić czas na wypełnianie wielu wniosków i analizowanie informacji o ofertach pożyczkowych w internecie

Szybka decyzja

Decyzja jest podejmowana automatycznie przez specjalny system weryfikacyjny, z reguły zajmuje to od 5 do 15 minut czasu

Bez wychodzenia z domu

Nie trzeba osobiście udawać się do biura bankowego, żeby załatwić wszystkie formalności, wystarczy mieć smartfon lub inne urządzenie z połączeniem z siecią Internet

Brak ograniczeń wiekowych

O pożyczkę długoterminową mogą wnioskować osoby w wieku od 18 lat, a także osoby w starszym wieku – w odróżnieniu od instytucji bankowych, dla firm pozabankowych wiek pożyczkobiorcy nie ma znaczenia

Rozsądne terminy spłaty pożyczek

Współczesne firmy pozabankowe udzielają pożyczek na termin nawet do 65 dni, w tym okresie można zaoszczędzić i zwrócić potrzebną kwotę, także jest to okres czasowy, w którym osoba zwykle otrzymuje dwie pensje miesięczne

Pełna dyskrecja

Twoi znajomi i rodzina nigdy nie dowiedzą się o Twoich problemach finansowych

Brak potrzeby zastawiania majątku

Pożyczki są udzielane na dowód, nie potrzebujesz do tego załatwienia innych formalności i dostarczenia jakichkolwiek dokumentów, musisz tylko podać swój numer PESEL

Chcesz wziąć pożyczkę?

Proces składania wniosku na Finrada.pl

Krok 1:

Wejść na stronę serwisu Finrada.pl i wybrać suwakiem potrzebną kwotę oraz okres pożyczki

Krok 2:

Użyć przycisku “Znajdź pożyczkę” i zaczekać kilka sekund, aż system znajdzie potrzebną ofertę

Krok 3:

Wypełnić wniosek na stronie pożyczkodawcy, podając swoje dane osobowe i numer konta bankowego.

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami