Najleprze oferty kredytów gotówkowych przez Internet

Szybki kredyty przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH

Znajdź najtańszy kredyt i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty kredytów w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty gotówkowe przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie kredyt z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej popularnych, a jednocześnie najczęściej stosowanych form kredytowania. Kredyt gotówkowy jest również nazywany kredytem konsumpcyjnym, między innym ze względu na to, że pieniądze są udzielane na dowolny cel: zakup urządzeń elektronicznych, wakacje, leczenie stacjonarne, dokończenie remontu etc. Czy każdy jednak może ubiegać się o kredyt gotówkowy i jeżeli tak, to na jakich warunkach jest on udzielany i czym dokładnie różni się od innych rodzajów kredytów.

Zanim udzielić klientowi kredytu gotówkowego, bank dokładnie sprawdza jego wypłacalność, a także zdolność i wiarygodność kredytową. Po przeprowadzonej analizie instytucja bankowa podejmuje decyzję o maksymalnej możliwej kwocie kredytu, może być ona niższa lub wyższa w porównaniu do tej, o którą wnioskuje klient. Kredyt gotówkowy jest najczęściej przyznawany osobom, które:

– wykazują się wysokim poziomem wypłacalności;

– podejmują stałej pracy;

– mają comiesięczny dochód;

– nie posiadają aktualnych długów i zobowiązań;

– mają pozytywną historię kredytową.

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Dodatkowe zalety kredytów gotówkowych

Elastyczne warunki kredytowe

Warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów

Niskie oprocentowanie

Naliczane odsetki mogą być na poziomie od 0 do kilku procent

Wnioskowanie przez internet

Klienci mogą składać wniosek bez wychodzenia z domu

Szeroka oferta kredytowa

Współczesny rynek finansowy oferuje różnorodne rozwiązania kredytowe

Proste zasady

Proces ubiegania się o kredyt i oceny klienta nie jest skomplikowany

Dowolny cel kredytu

Klienci biorą kredyt na dowolne wydatki, bez potrzeby określania celu

Zalety i wady kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy jest tak naprawdę postrzegany jako jedna z najbardziej luźnych form kredytowania. Między innymi ze względu na to, że kredyty tego typu najczęściej są udzielane bez potrzeby nakreślenia celu wydatków, a więc kredytobiorca może przeznaczyć koszty a dowolny cel. Oprócz tego warunki zaciągania kredytu gotówkowego nie są restrykcyjne. Często banki samodzielnie proponują klientowi usługę kredytu gotówkowego, nie naliczając żadnej prowizji czy odsetek. Klient może korzystać ze środków kredytowych, a jedynym warunkiem banku jest ich terminowy zwrot na konto. Kredytobiorcy mogą również korzystać z opcji ratalnej spłaty kredytów gotówkowych.

Największym atutem tej formy kredytowania jest jednak wielka różnorodność oferty na polskim rynku. Poszczególne instytucje bankowe są w stanie zaoferować kredytu gotówkowego bez zaświadczeń, kredytu gotówkowego bez BIK, kredytu gotówkowego bez prowizji, kredytu gotówkowego na 15, a nawet 20 lat, kredytu gotówkowego 100 tys, a nawet 200 tys etc.

Bardzo wygodną opcją jest zaciąganie kredytu online. Możliwość znalezienia i skorzystania z usługi kredytowej przez internet w znacznym stopniu przekłada się na wygodę kredytobiorców i jeszcze bardziej przyspiesza proces korzystania z usług bankowych.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy?

Oferta kredytów gotówkowych jest tak szeroka i różnorodna, że każdy klient jest w stanie odnaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie, które w 100% odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Są trzy możliwe drogi do znalezienia odpowiedniej oferty kredytu gotówkowego:

  1. Samodzielne przeszukiwanie i analizowanie oferty różnych banków. Jest to czasochłonny proces, w trakcie którego klienci składają wiele wniosków o kredyty w różnych bankach, które raz za razem są odrzucane – ma to negatywny  wpływ na wiarygodność kredytową klienta, a każdy wniosek jest zapisywany w BIK.
  2. Skorzystać z usług specjalistów, które na podstawie podanych informacji odnajdą i zaproponują Ci kilka najlepszych ofert. Następnie będziesz mógł samodzielnie dokonać wyboru i złożyć wniosek w banku.
  3. Skorzystać z darmowej porównywarki finansowej Finrada.pl, która skupia wszystkie informacje o najlepszych, bezpiecznych ofertach bankowych na jednej stronie. W tym celu wystarczy dokonać krótkiej rejestracji i, korzystając z rankingu, wybrać najlepszą dla siebie ofertę kredytu gotówkowego.

Formy kredytu gotówkowego

Kredyt konsumpcyjny

Celem takiego kredytu są różnorodne zakupy, a o jego wysokości i terminach spłaty decyduje Twoja zdolność kredytowa, z reguły oprocentowanie takich kredytów jest niskie lub średnie

Kredyt w ROR

Rodzaj kredytu odnawialnego, który umożliwia wypłacić większą kwotę, niż klient posiada na swoim rachunku bankowym. Taki kredyt gotówkowy może być udzielony za darmo pod warunkiem jego szybkiego zwrotu

Kredyt na karcie kredytowej

Ma wysokie oprocentowanie, ale funkcjonuje na zasadach zwykłego kredytu odnawialnego. Po spłacie kosztów kredytowych i naliczonych odsetek, klient może skorzystać z kredytu ponownie

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami