Najmłodsi biznesmeni - kim oni są?

Najmłodsi biznesmeni - kim oni są?

12.06.2018

Najlepsze oferty

Pierwsza pożyczka:
100 PLN - 6 000 PLN
okres: 1 dni - 65 dni
stopa:

0%

Pierwsza pożyczka:
100 PLN - 3 000 PLN
okres: 1 dni - 30 dni
stopa:

0%

Pierwsza pożyczka:
500 PLN - 1 500 PLN
okres: 4 mies
stopa:

0%

Dane pokazują, że większość bogatych osób, swój pierwszy milion zarobiło przed 20. rokiem życia. Jak tego dokonali i czego możemy się od nich nauczyć? Zapraszamy do lektury!

Mateusz Mach

Trzy lata temu Mateusz Mach, który ma dopiero 21 lat, stworzył aplikację FiveApp. Jego start-up o tej samej nazwie został wyceniony na dwa miliony złotych! Aplikacja służy do komunikacji między osobami głuchymi poprzez komunikator używający znaków języka migowego. FiveApp to prospołeczny projekt, który w środowisku osób głuchych zdobył kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Nick D'Aloisio

Nick jest uważany za jednego z najmłodszych programistów na świecie. Kiedy miał 17 lat, sprzedał swoją aplikację na smartfona Summly i zarobił na tym 30 milionów dolarów! Summly służy do streszczenia najważniejszych informacji, automatycznie skracając artykuły do 400 znaków, w których zawarte będzie samo sedno.

Fraser Doherty

Fraser Doherty, nazywany „dżemowym chłopcem”, jest właścicielem marki SuperJam, produkującej dżemy z samych owoców, bez dodatku cukru. Firma SuperJam zaledwie w ciągu dwóch lat osiągnęła przychody przekraczające milion funtów, a sam Fraser Doherty miał wtedy 18 lat! Dżemy domowej roboty Fraser Doherty sprzedaje odkąd ukończył 14 lat. Gdy wchodził na rynek, oferował trzy rodzaje: jagodowo-porzeczkowy, rabarbarowo-imbirowy oraz żurawinowo-malinowy. Ostatnio dołączył czwarty smak: pomarańcza-marakuja.

Anshul Samar

Anshul Samar to kolejny nastolatek, który zarobił fortunę w młodym wieku. Jest twórcą gry Elementeo, która ma charakter edukacyjny. Wymyślił ją już jako 10-latek. Obecnie Anshul prowadzi firmę, która produkuję tę grę. W pierwszym roku działalności jego firma zarobiła milion dolarów. Elementeo – to strategiczna gra karciana, w której gra się kartami z układu okresowego pierwiastków: karty - atomy, karty – cząsteczki lub karty laboratoryjne.

Jordan Casey

W wieku 8 lat Jordan Casey był najmłodszym CEO w Europie. Jordan zbudował imperium gier, zaczynając od prostych aplikacji. Potem zaczął tworzyć bardziej zaawansowany software.

Juliette Bridak

19 lat temu, kiedy Juliette Bridak miała 10 lat, założyła portal dla 10-letnich dziewczynek. Portal Miss O & Friends okazał się spektakularnym sukcesem i jest wart 19 mln dolarów!

Catherine Cook

15-letnia Catherine Cook wraz z 16-letnim bratem Davem założyła portal społecznościowy myYearbook. Sprzedali go w 2011 roku za 100 mln dolarów. Serwis nadal funkcjonuje tylko pod inną nazwą MeetMe. MeetMe to serwis społecznościowy, biznesowy i randkowy. Strona daje nam możliwość poszerzenia profesjonalnego krągu znajomych, podzielenia się zainteresowaniami i spotkania bratniej duszy.

Masz pomysł na własny biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Nasi Partnerzy zaproponują Ci najlepsze oferty chwilówek – decyzję otrzymasz w kilka minut!

Mejores ofertas

Pierwsza pożyczka:
100 PLN - 6 000 PLN
okres: 1 dni - 65 dni
stopa:

0%

Pierwsza pożyczka:
100 PLN - 3 000 PLN
okres: 1 dni - 30 dni
stopa:

0%

Pierwsza pożyczka:
500 PLN - 1 500 PLN
okres: 4 mies
stopa:

0%

Poprzednie artykuły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stronę internetową FinRada.pl w celu nawiązania kontaktu ze mną i informowania o produktach i usługach FinRada.pl
Zgadzam się