Vippo

Pożyczka na raty
Kwota

1000 ZL - 6000 ZL

Termin

6 - 36 miesięcy

Stopa procentowa

9,99%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%; całkowita kwota kredytu 3 000 zł (bez kredytowanych kosztów) całkowita kwota do zapłaty: 5602,73 zł, procentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł, odsetki 322,73 zł) okres spłaty 23 miesięcy

No ratings yet.

Oceń to

Czy mogę odstąpić od umowy?

Tak. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia.

Czy informujemy osoby trzecie o udzieleniu pożyczki?

Vippo, oraz partnerzy, są odpowiedzialne za dane osobowe i trzymają je w tajemnicy.

Czy dane klientów zawarte we wnioskach są bezpieczne?

Tak. Dane klientów są szyfrowane podczas przesyłania, a później odpowiednio chronione, tak by nie mogły być wykorzystywane bez ich pisemnej zgody, a dostępu do nich nie miały osoby trzecie.

Celem firmy Vippo jest nie tylko ratowanie nagłych sytuacji finansowych takich jak pęknieta rura w łazience, ale również wspieranie zaplanowanych wydatków, takich jak kupno samochodu czy nowego komputera dla fana gier komputerowych. Wyróżnia Vippo to, że pożyczamy pieniądze w nowoczesny sposób w 100% przez Internet. Nie wymagamy żadnych papierowych dokumentów, łącznie z zaświadczeniem o zatrudnieniu. Ograniczamy proces decyzyjny do niezbędnego minimum, zmniejszając tym samym czas na podjęcie decyzji nawet do 15 minut. To wszystko sprawia, że pożyczanie pieniędzy w Vippo to wygoda i przyjemność.

Pożyczka Vippo – kto może ją uzyskać?

Jeśli chcesz skorzystać z chwilówki Vippo, musisz spełniać kilka warunków. Pożyczki dostępne są dla osób, które posiadają:

 • Polskie obywatelstwo
 • Wiek w przedziale do 20 lat
 • Status konsumenta;
 • Stały adres zameldowania na terenie Polski;
 • Stałe źródło dochodu
 • Dobrą historię kredytową

Procedura przyznawania pożyczek jest bardzo prosta i przejrzysta. Aby móc wziąć w niej udział musisz posiadać jedynie:

 • Dowód osobisty
 • Własne konto bankowe
 • Telefon komórkowy
 • Dowolne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu

Przedstawianie żadnych dodatkowych dokumentów, czy zaświadczeń nie jest wymagane. Pożyczki udzielane są na dowolny cel. Wszystkie formalności zostały ograniczone do minimum i można je załatwić online, bez wychodzenia z domu.

INFORMACJE PRAWNE

Pożyczkodawcą jest Vippo Sp. z o.o., NIP: 5272801231, Regon 366826073 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000669289 Kapitał zakładowy 415 000,00 zł (wpłacony w całości). Wpis w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonych przez Komisję Nadzoru Finansowego: RIP000004.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

hwilówki online od vippo.pl – jak wziąć?

Na stronie vippo.pl jest podana dokładna instrukcję składania wniosków o pożyczkę. W pierwszej kolejności trzeba wybrać kwotę i termin spłaty na zamieszczonym na stronie kalkulatorze, który od razu wskazuje koszty pożyczki i jej oprocentowanie. Klienci mają szansę nawet na 10 000 zł maksymalnie na 36 miesięcy. Dalej należy wypełnić formularz rejestracyjny.

Następnie musimy potwierdź swoją tożsamość i przeprowadzić automatyczną weryfikację. Mamy dwie możliwości weryfikacji:

 1. Przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł
 2. GIRO(czyli pożyczka bez rachunku w banku) – Twoją tożsamość zweryfikuje pracownik Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej.

Proces ten jest całkowicie darmowy, nie musimy wysyłać jednorazowego przelewu. Po dokonaniu powyższych czynności możemy złożyć wniosek o pożyczkę. Tutaj będzie niezbędny telefon, ponieważ do złożenia wniosku potrzebny jest kod, jaki system wygeneruje i wyśle nam SMS-em. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, przelew możemy otrzymać w ciągu kilkunastu minut.

Jak wyglądają koszty pożyczki od Vippo

Firma Vippo, może zaproponować pożyczkę na raty. Maksymalna kwotą takiej pożyczki będzie nawet 10 000 złotych. Taka pożyczka może być spłacona w minimalnie 6, a maksymalnie 36 miesięcy. W kwocie tych pożyczek zawierają się: oprocentowanie stałe s skali roku – 10% oraz prowizja. Na przykład, pożyczki ratalne w Vippo będą się wiązać z następującymi kosztami całkowitymi:

Pożyczka (zł) Liczba rat Kwota do zwrotu (zł)
1 000 6 1429.39
2 000 12 3150.04
3 000 12 4725.09
3 000 24 5602.78
5 000 6 7146.89
8 000 12 12600.22
10 000 12 15750.27
10 000 24 18675.84

Pożyczka Vippo tylko na dowód

Pożyczki i kredyty bankowe charakteryzują się bardzo długą i żmudną procedurą weryfikacyjną. Oprócz sprawdzania historii kredytowej klienta, konieczne jest przedłożenie licznych dokumentów, takich jak zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości zarobków, wyciąg z konta, czy wypełniony formularz PIT za ubiegły rok. W przypadku chwilówek przez Internet Vippo, wystarczy jedynie dowód osobisty. Nie trzeba go nawet kserować i udostępniać innym osobom — wystarczy podać numer i serię dowodu, wypełniając wniosek. To rozwiązanie jest nie tylko szybsze, ale również o wiele bezpieczniejsze!

Termin spłaty pożyczki od Vippo

Obok atrakcyjnych kwot pożyczek Vippo proponuje również bardzo korzystne terminy ich spłaty. Okres spłaty od 6 do 36 miesięcy. Tak skonstruowany okres spłaty należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku. W przypadku kłopotów ze spłatą możliwe jest również refinansowanie pożyczki i wydłużenie terminu jej spłaty. Warunkiem jest zgłoszenie przez klienta ewentualnych problemów z dokonaniem spłaty jeszcze zanim jej termin upłynie. Inaczej trzeba liczyć się z szybką reakcją firmy.

Wady i zalety pożyczki od Vippo

Zalety Wady
Wysoka kwota pożyczki nawet do 10000zł

Krótki formularz rejestracyjny

Pożyczka na raty

Możliwość spłaty przed terminem

Nie ma darmowej pożyczki

Sprawdzają w BIK

Wysoka dolna granica wieku 25 lat

Jeśli oferta odpowiada klientowi i ją zaakceptuje, wystarczy złożyć podpis online, a pieniądze zostaną przelane na konto bankowe wskazane we wniosku. To, jak długo potrwa przelew pieniędzy, zależy od banku, w którym posiada się konto osobiste. Niektóre banki nie przyjmują bowiem przelewów nocą lub w weekendy. Jeśli pieniędzy nie ma na koncie po kilkunastu minutach, należy sprawdzić saldo konta ponownie następnego dnia roboczego. Warto wspomnieć, iż w każdym momencie przed podpisaniem umowy pożyczki można zrezygnować z jej zaciągania.

Kontakt

Firma pożyczkowa Vippo chętnie odpowiada na wszystkie pytania klientów. Kontaktować można się mailowo, telefonicznie lub listownie.
Email: kontakt@vippo.pl
Telefon: 223760076
Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 19.00.