Sloan

Pożyczka na raty
Kwota

100 ZL - 5000 ZL

Termin

1 - 12 miesięcy

Stopa procentowa

od 0,24%

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 15 dni.

No ratings yet.

Oceń to

Na czym polega Pierwsza Promocyjna Pożyczka?

Pierwsza Promocyjna Pożyczka jest darmowa, czyli bez żadnych opłat. Spłacasz taką samą kwotę, jaką od nas otrzymujesz

Czy mogę posiadać jednocześnie dwie pożyczki w Sloan?

Nie. Jednorazowo można otrzymać tylko jedną pożyczkę.

Czy jest możliwość spłaty pożyczki przed terminem?

Tak, możesz spłacić pożyczkę w dowolnym momencie.

Oferta pożyczki w Sloan

Chwilówki przez Internet Sloan otrzyma każda osoba od 21 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy. Firma wymaga również, aby podczas rejestracji podać swój e-mail, pesel i numer dowodu osobistego oraz numer telefonu. Procedura ta jest charakterystyczna praktycznie dla wszystkich firm udzielających pożyczek przez Internet, więc nie ma tutaj większego zaskoczenia

Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki Sloan, musisz spełniać kilka warunków. Pożyczki dostępne są dla osób, które posiadają:

Polskie obywatelstwo
Wiek w przedziale 21-65 lat
Stałe źródło dochodu
Dobrą historię kredytową
Własne konto bankowe
Telefon komórkowy
Dowolne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu

 

INFORMACJE PRAWNE

Nordecum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul. Grzybowska 4/13, e-mail:bok@sloan.pl. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy pod nr 0000552638, NIP: 5252614997, REGON: 361270895.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak wyglądają koszty pożyczki od Sloan?

Klienci mogą pożyczyć od 100 do 5000 złotych z okresem spłaty od 30 dni do 12 miesięcy. Te pożyczki są jednak płatne i za każdym kolejnym pożyczeniem trzeba będzie ponieść koszty oprocentowania stałego (10% w skali roku) oraz prowizji.

Kwota pożyczki (zł) Łączny koszt pożyczki (zł) Okres spłaty RRSO*
500 612,50 30 dni 1081,20 %
1000 1225 30 dni 1081,20 %
2000 2631.5 3 miesięcy 546,98 %
3000 4341.78 6 miesięcy 284.57 %
5000 8222.64 12 miesięcy 173.71 %

* Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Jak aplikować o pożyczkę?

Sloan daje nam jeden, aczkolwiek bardzo skuteczny i łatwy sposób wypełnienia wniosku, a mianowicie odbywa się to przez Internet na stronie sloan.pl. Jedyny dokument jakiego będziemy potrzebować w dalszym etapie aplikacji to dowód osobisty. Należy przygotować też telefon komórkowy oraz swój numer rachunku bankowego. Najpierw należy wybrać kwotę oraz termin spłaty, na jaki się deklarujemy używając suwaków zamieszczonych na stronie. Po tym strona wymaga od nas wypełnić formularz rejestracyjny. Dalej przejdź do zakładki rachunki bankowe aby zweryfikować konto za pomocą usługi Kontomatik – musisz zalogować się na swoje konto bankowe i zweryfikuj dane automatycznie.

Proces ten jest całkowicie darmowy, nie musimy wysyłać jednorazowego przelewu. Po dokonaniu powyższych czynności możemy złożyć wniosek o pożyczkę. Tutaj będzie niezbędny telefon, ponieważ do złożenia wniosku potrzebny jest kod, jaki system wygeneruje i wyśle nam SMS-em. Na decyzję czeka się około 15 minut. Niezależnie czy będzie ona pozytywna czy negatywna zostaniemy o niej poinformowani . Przy pozytywnej decyzji przelew realizowany jest niemalże natychmiast. Jeśli wniosek wypełniamy w dzień roboczy, pieniądze powinny znaleźć się na koncie jeszcze tego samego dnia, jeśli jednak jest to dzień świąt państwowych, pieniądze otrzymamy w najbliższy dzień roboczy.