EuroLoan

Pożyczka na raty
Kwota

300 ZL - 40000 ZL

Termin

5 - 60 miesięcy

Stopa procentowa

10%

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 89,67% całkowita kwota pożyczki 7500 zł, stopa oprocentowania - 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 2930.50 złotych, całkowita kwota do zapłaty 10430.50 złotych

No ratings yet.

Oceń to

Co to jest limit kredytowy?

Limit oznacza maksymalną kwotę, jaką możemy Ci wypłacić, jeśli spłacasz kwoty minimalne w terminie.

Czy mogę zrezygnować z pożyczki?

Tak, masz prawo odstąpić od umowy do 14-tego dnia po jej zawarciu

EuroLoan jest fińską firmą kredytowa która działa na pożyczkowym rynku od 2007 roku. Która od lat cieszy się niezmienną sympatią i zaufaniem klientów. W Polsce EuroLoan prowadzi swoją działalność od 2013 roku.  Pożyczki są głównie, przeznaczone do prywatnych osób, które potrzebują szybko dodatkowych pieniędzy na pokrycie różnego rodzaju niespodziewanych wydatków.

Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę Euroloan. Ta firma proponuje limit pożyczkowy od 300 do nawet 20 000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki może wynosić od 5 do 48 miesięcy. Firma oferująca szybkie pożyczki gotówkowe na małe i większe wydatki. Procedura otrzymania środków finansowych jest prosta i szybka, a wszystkie związane z nią czynności można wykonać online. Pożyczki Euroloan charakteryzują się liberalnymi zasadami przyznawania, możliwością otrzymania całkiem dużych sum, długim okresem spłaty oraz akceptowaniem system ratalnego. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki, czy duże inwestycje.

Kto może otrzymać pożyczkę w Euroloan?

Klientem firmy może zostać każdy, kto spełnia zaledwie kilka prostych warunków. Aby pozytywnie przejść weryfikację i otrzymać pieniądze wystarczy:

 • Być obywatelem Polski i legitymować się polskim dowodem osobistym
 • Ukończyć 18 lat
 • Posiadać dobrą historię kredytową
 • Być właścicielem indywidualnego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego
 • Posiadać dostęp do Internetu

Dzięki tak niewielkim wymaganiom, z pożyczek Euroloan może skorzystać wiele osób, które potrzebują wsparcia finansowego, lecz nie udało im się przejść pozytywnie długiej i skomplikowanej procedury weryfikacyjnej w banku, lub po prostu zależy im na szybkim otrzymaniu pieniędzy.

INFORMACJE PRAWNE

Mash Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 172, 02-486, numer KRS: 0000422999, Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy wpłacony w wysokości 200 000 złotych, NIP 525-253-27-91, REGON 146157665

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę przez Internet Euroloan?

Procedura jest prosta i szybka. Z pewnością nie zajmie więcej niż kilkanaście minut.

 1. Rozpocząć należy od wypełnienia formularza znajdującego się na stronie euroloan.pl– konieczne jest podanie w nim wymaganych danych osobowych oraz informacji dotyczących zatrudnienia i wysokości zarobków.
 2. Następnie trzeba wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł
 3. Po informacji o poprawnej weryfikacji i otwarciu konta na portalu Euroloan.pl wybierz rodzaj pożyczki: do 20 000 zł albo Euroloan Ekspres do 800 zł;
 4. Jeżeli wybierzesz pożyczkę do 20 000 zł poprosimy Cię o odpowiedź na pytania, którą pozwolą ustalić kwotę dostępnej dla Ciebie pożyczki.

Prawda, że proste?

Oferta firmy Euroloan

Limit kredytowy

Limit kredytowy na rachunku zostaje ustalony indywidualnie dla każdego klienta po zbadaniu zdolności finansowej. Określa on, jaką maksymalną kwotę pożyczki jaką klient może otrzymać, aby nie narazić się na nadmierne ryzyko związane z za dużym obciążeniem finansowym. Po akceptacji zaproponowanego limitu klient dokonuje wypłat na swój własny rachunek bankowy zawsze, kiedy tego potrzebuje.

Limit kredytowy jest obliczany na podstawie informacji o kliencie podanych w formularzu,informacji pozyskanych bezpośrednio z związku z rejestrowaniem przez Euroloan historii spłat pożyczki, dokonywanych przez klienta oraz na podstawie informacji pozyskanych o kliencie z Biur Informacji Gospodarczych oraz z Biura Informacji Kredytowych. Żeby Euroloan przyznał większy limit należy regularnie spłacać w wymaganej wysokości kwoty minimalne. Już 3 spłacone bez opóźnień kwoty minimalne będą podstawą do podwyższenia limitu nawet dwukrotnie – każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Natomiast nieregularne spłaty lub ich brak spowodują zmniejszenie wysokości limitów przyznanych w przyszłości przez Euroloan. W przypadku braku spłaty mimo upomnień, firma uzna klienta za nierzetelnego i przyznanie nawet najmniejszego limitu stanie się niemożliwe.

Zalety Limitu kredytowego

 1. Klient może wielokrotnie korzystać ze środków w ramach przyznanego limitu bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę, limit odnawia się i jest możliwość kolejny raz sięgnąć po dostępne środki bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę;
 2. Można wykorzystać środki na dowolny cel;
 3. Klient nie musi wypłacać całej kwoty – w ramach dostępnego limitu wypłacasz tyle ile potrzebujesz w danej chwili;
 4. Brak spłaty odsetek od całego limtu tylko od wykorzystanej kwoty;
 5. Klient ustala datę comiesięcznej spłaty kwoty minimalnej.

Limit kredytowy na rachunku jest najprostszym sposobem na ustabilizowanie Twoich codziennych finansów. W każdej chwili, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i całkowicie on-line będziesz mógł wypłacić środki na swoje drobne potrzeby, bez wcześniejszego wypełniania kolejnych długich formularzy.

Wady i zalety pożyczki w Euroloan

Firma proponuje swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, które zostały w pełni zoptymalizowane pod ich potrzeby. Składa się na to kilka istotnych elementów, które wymieniamy poniżej.

Zalety Wady
Wysoka kwota pożyczki

Krótki formularz rejestracyjny

Bez określenia celu pożyczki

Bardzo elastyczne granice wiekowe

Możliwość przedłużenia pożyczki

Niski poziom przyznawania pożyczki

Weryfikacja w bazach dłużników

POŻYCZKA EKSPRESOWA

Jeżeli potrzebujesz natychmiast pieniędzy, Euroloan Express jest najlepszym rozwiązaniem. Maksymalnie upraszczamy dla Ciebie proces uzyskania pożyczki, ponieważ wiemy, że nie masz czasu na odpowiadania na poszczególne pytania badające twoją zdolność finansową. Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się na Euroloan.pl i złożysz wniosek o pożyczkę ekspresowa, zostaniesz najpóźniej w ciągu 1 godziny poinformowany o kwocie przyznanego limitu. W każdej chwili możesz, odpowiadając na pytania dotyczące twojej zdolności finansowej, złożyć wniosek o pożyczkę do 20 000 zł.

Pożyczka na cele konsumpcyjne jest udzielana osobom fizycznym w wieku od 18 lat, które nie posiadają negatywnej historii kredytowej oraz nie mają innych niespłaconych w terminie zobowiązań.

Kontakt

Centrum Obsługi Klienta: 22 1 333 111
od poniedziałku do piątku, w godz. 8-18
E-mail: cok@euroloan.pl
Adres:
Mash Poland Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa