Ekspreskasa

Pożyczka na raty
Kwota

1000 ZL - 15000 ZL

Termin

6 - 48 miesięcy

Stopa procentowa

od 0,24%

Reprezentatywny przykład: Reprezentatywny przykład: jeśli kwota kredytu w 1000zł do opłaty za użytkowanie 42.76 zł dziennie, co odpowiada RRSO 116,8%.

No ratings yet.

Oceń to

Czy jest możlowość przedłużenie spłaty pożyczki?

Tak, istnieje możliwość przedłużenie spłaty pożyczki. Krótkoterminowe pożyczki możesz przedłużyć maksymalnie 2-krotnie.

Jak długo mam czekać na decyzję?

Weryfikacja zgłoszenia trwała do 15 minut.

Jesteśmy jedną z największych w Europie i na Świecie firm oferujących szybkie pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu.W Polsce Ferratum Bank p.l.c. oferuje swoim Klientom pożyczki krótkoterminowe 15 lub 30 dni (ekspreskasa.pl) oraz pożyczki ratalne na stronie ferratum.pl.

Ferratum Bank p.l.c. znajduje się w Polsce w pierwszej trójce instytucji finansowych oferujących pożyczki gotówkowe. Ferratum Bank p.l.c. działalność w Polsce rozpoczął w listopadzie 2013 roku. Wcześniej, od 2007 roku funkcjonował jako Ferratum Poland Sp. z o.o. Naszym głównym produktem do tego czasu była szybka pożyczka pod nazwa Ekspres Kasa dostępna na ekspreskasa.pl. Od 2012 r roku posiada licencję instytucji bankowej. Jesteśmy obecni w 25 krajach. Grupa działa w 25 krajach i obsługuje ponad 2,1 mln klientów na całym świecie.

Nasze marki i produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem nie tylko naszych klientów, ale także branży pożyczkowej. W 2011 roku otrzymaliśmy nagrodę „Skrzydła Krajowego Rejestru Długów” za propagowanie etyki i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym. Należymy również do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych – organizacji wyznaczającej najwyższe standardy postępowania w relacjach z kontrahentami oraz klientami.
Ferratum Bank p.l.c. jako firma pożyczkowa w Polsce ma status banku.

Naszą misją jest posiadanie przejrzystych, prostych i szybko dostępnych produktów finansowych dopasowanych do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Stale pracujemy nad podwyższaniem jakości obsługi klienta i procesów udzielania pożyczek, a także nad zadowoleniem naszych partnerów biznesowych. Możliwe jest to wyłącznie dzięki tworzeniu produktów wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystych procedur kredytowych, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i poufność – dlatego służymy specjalistyczną pomocą od momentu wypełnienia wniosku, aż do momentu jej finalnej spłat

Kto może otrzymać pożyczkę w Ekspreskasa?

Klientem firmy Ekspreskasa może zostać każdy, kto spełnia zaledwie kilka prostych warunków:

  • Posiadać obywatelstwo polskie
  • Aktualny dowód osobisty
  • Być w wieku pomiędzy 18-60 rokiem życia
  • Posiadać stałe zatrudnienie lub inne stałe źródło dochodu
  • Posiadać dobrą historię kredytową
  • Być właścicielem indywidualnego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego

Dzięki tak niewielkim wymaganiom, z pożyczek od Ekspreskasa może skorzystać wiele osób, które potrzebują wsparcia finansowego.

INFORMACJE PRAWNE

Ferratum Bank p.l.c.
ST Business Centre 120
The Strand, Gzira, GZR 1027
Gzira, GZR 1027, Malta
VAT: MT 2101-8613

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ekspresksa to jest pozabankowa firma pożyczkowa która znana jest przede wszystkim z wysokich kwot pożyczek, jakie można u niej uzyskać maksymalnie kwotę 15 000 zł okres spłaty 48 miesięcy. O tak wysokie wsparcie finansowe mogą starać się stali klienci. Nowi klienci mają szansę nawet na 5000 zł na 45 dni za darmo. W tym przypadku, że RRSO wynosi 0%, spłacasz taką samą kwotę, jaką od nas otrzymujesz.

Ekspreskasa– jak wnioskować o pożyczkę?

Aby zostać klientem firmy, wystarczy wejść na stronę Ekspreskasa i wybrać typ pożyczki, to może być „Pożyczka na raty” lub „Pożyczka za 0 zł”. Zapoznaj się z poniższymi instrukcjami, które z pewnością pomogą zrozumieć całą procedurę:

Przykładowe koszty chwilówki online z ratą comiesięczną w ofercie standardowej

Ekspreskasa może zaproponować pożyczkę na raty. Dla nowych klientów maksymalna kwotą takiej pożyczki będzie 10 000 złotych. Kolejna pożyczka natomiast do dyspozycji do 15 000 zł. Każda z tych pożyczek może być spłacona w minimalnie 6, a maksymalnie 48 miesiące. W kwocie tych pożyczek zawierają się: oprocentowanie stałe s skali roku – 10% oraz prowizja. Na przykład, pożyczki ratalne w Ekspreskasa będą się wiązać z następującymi kosztami:

Pożyczka (zł) Liczba rat Kosztów (zł)
1000 6 424
2000 6 846
4000 6 1690
5000 12 3019
7000 12 4223
10000 24 9097
12000 48 11696
15000 48 14608

Dodatkowe korzyści pożyczki Ekspresksa

Zalety i wady pożyczki w Ekspreskasa

Zalety Wady
długi okres spłaty

błyskawiczny przelew

biuro obsługi klienta czynny 24/7;

pierwsza darmowa pożyczka;

nie sprawdzają w BIK.

ograniczenie wieku pożyczkobiorcy do 60 lat

Czy Ekspreskasa refinansuje pożyczki?

Tak, Ekspreskasa oferuje swoim klientom możliwość wydłużenia okresu pożyczkowego. Dlatego, jeżeli mamy problem z terminową spłatą zobowiązania, koniecznie trzeba skonsultować się z pożyczkodawcą. Czas spłaty można wydłużyć maksymalnie 2-krotnie, każde przedłużenie spłaty pożyczki wynosi 30 dni. Nie ponosisz żadnego kosztu za przedłużenie pożyczki.

Kontakt

Adres; Długa 11/13, 53-657 Wrocław
Telefon : (71) 716 22 22
Adres e-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl
Godziny pracy
Poniedziałek-Piątek: 9.00 – 21.00
Sobota: 10.00 – 18.00