Banknot

Pożyczka na raty
Kwota

500 ZL - 5000 ZL

Termin

4 - miesięcy

Stopa procentowa

0,32%

Reprezentatywny przykład: jeśli kwota kredytu w 2000zł do opłaty za użytkowanie 6.35zł dziennie, co odpowiada RRSO 116,8%.

No ratings yet.

Oceń to

Od czego zależy wysokość przyznanego mi Limitu Odnawialnego?

To, ile pieniędzy otrzymasz zależy od wyników analizy Twojego wniosku. Oczywiście możliwe jest późniejsze podniesienie limitu, jeśli raty będą spłacane regularnie.

Ile czasu mam na spłatę pożyczki Banknot.pl?

Umowa trwa 4 miesiące. W tym czasie możesz spłacać raty w wysokości dopasowanej do własnych potrzeb i możliwości.

Co zrobić, jeśli nie rozumiem zasad działania Limitu Odnawialnego?

Aby zasięgnąć niezbędnych informacji skontaktuj się z BOK - iem lub wyślij wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Banknot.pl oferuje swoim klientom Odnawialną Linię Pożyczkową. Dzięki temu mogą oni korzystać z otrzymanych pieniędzy wielokrotnie. Udzieloną kwotę mogą wypłacać ze swojego konta w ratach, a każda spłata ponownie zwiększa ich limit. Dodatkowo opłaty pobierane są jedynie za realnie wykorzystywane środki, nie za całkowitą kwotę pożyczki! To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na sięganie po pieniądze wtedy, gdy są nam potrzebne, jednocześnie budując pozytywną historię kredytową.

Banknot.pl – najważniejsze informacje

Pożyczki w Banknot.pl znacznie różnią się od innych, popularnych chwilówek. Warto poznać te różnice, aby być w pełni świadomym korzyści płynących z tego rozwiązania.

Składając wniosek na stronie www.banknot.pl otrzymujemy możliwość skorzystania z odnawialnej linii kredytowej, czyli środków wielokrotnego użytku. Przyznana nam kwota zostaje przekazana na konto, tak jak w przypadku standardowej chwilówki. Jednak każda spłacona rata powoduje, że środki wracają do puli i mogą być wykorzystane po raz kolejny. Przypomina to limit odnawialny na koncie bankowym, jednak za pośrednictwem firmy Banknot.pl jest znacznie szybsze i prostsze do otrzymania. Wszystkie formalności można załatwić online, w ciągu kilku chwil.

INFORMACJE PRAWNE

Marka banknot.pl jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Yes Finance Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, kod pocztowy 02-685, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000489140. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 300 000 zł. NIP: 5213657548, REGON: 146909734.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pożyczka Banknot.pl – warunki

Każdy, kto chce otrzymać limit odnawialny, musi spełnić poniższe warunki:

Bonknot.pl oferuje pożyczki przez Internet, dzięki czemu wszystkie formalności można załatwić szybko i bezproblemowo. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Nie ma potrzeby przedstawiania zaświadczeń o dochodach, czy zatrudnieniu, wyciągów z konta itp.

Pożyczki Banknot.pl – krok po kroku

Jeśli jesteś zainteresowany Odnawialnym Limitem Pożyczkowym, zapoznaj się z poniższymi instrukcjami, które z pewnością pomogą zrozumieć całą procedurę:

  1. Wejdź na stronę: www.banknot.pl, a następnie zaznacz, jaka kwota Cię interesuje. Od razu zostaniesz poinformowany o wysokości miesięcznej raty. Teraz wystarczy kliknąć w przycisk „weź pożyczkę”.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podając z nim odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.
  3. Poczekaj na analizę i weryfikację wniosku. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze zostaną Ci przyznane.
  4. Zleć wypłatę środków. Aby to zrobić, musisz zalogować się w swoim panelu klienta i wybrać kwotę, którą chcesz aktualnie wykorzystać.

Banknot.pl – oferta

Pożyczka Banknot.pl w postaci Odnawialnego Limitu jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Warto dokładnie przeanalizować jej warunki, które zostały przedstawione w poniższej tabeli:

Status klienta: Wysokość pożyczki Okres trwania umowy Oprocentowanie Czas na weryfikację wniosku Czas na wypłatę pieniędzy
Nowy klient 500 -5000 zł 4 miesiące 0,32% Kilka minut Natychmiast po wydaniu dyspozycji wypłaty
Stały klient 500 – 5000 zł 4 miesiące 0, 32% Kilka minut Natychmiast po wydaniu dyspozycji wypłaty

Banknot wszystkich klientów traktuje w ten sam sposób, umożliwiając im skorzystanie z takich samych warunków pożyczki, bez względu na to, czy korzystają z usług firmy pierwszy, czy kolejny raz. To uczciwe i sprawiedliwe podejście.

Dodatkowe korzyści

Pożyczki przez Internet Banknot mają wiele zalet. Za najważniejsze z nich można uznać:

Banknot.pl – kontakt

Firma Banknot.pl przywiązuje bardzo dużą rolę do starannej i satysfakcjonującej obsługi klienta. Każdy, kto ma jakieś problemy lub chce zasięgnąć informacji na temat Limitu Odnawialnego u wykwalifikowanego pracownika, może kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w godzinach:

Na stronie: www.banknot.pl znajduje się również formularz kontaktowy, poprzez który można szybko wysłać zapytanie. Odpowiedź zostanie udzielona w najwcześniejszym możliwym terminie. W godzinach pracy zazwyczaj zajmuje to kilkanaście minut.

Pożyczki Banknot.pl – opinie

Najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanych usług są opinie innych klientów. Oto, co myślą oni o pożyczkach przez Internet Banknot.pl:

„Szybka, profesjonalna i miła obsługa. Decyzja wydana w kilkanaście minut, a pieniądze wypłacone jeszcze tego samego dnia.”

„Limit odnawialny to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć pieniądze zawsze pod ręką. Nie trzeba składać wniosku o kolejną pożyczkę, wystarczy zwrócić ratę, a jej wysokość wraca do puli i można skorzystać z niej znowu. Bardzo wygodne!”.

„Oferta warta uwagi. Opłaty niewielkie. Wysokość miesięcznych rat również. Korzystam już kolejny raz i jestem zadowolona.”