Kredyt1000

PIERWSZA POŻYCZKA
Kwota

500 ZL - 1000 ZL

Stopa procentowa

0.83%

Termin

30 - dni

Wiek (lata)

18 - 70

Czas wypłaty

15 min

Zastosuj
KOLEJNA POZYCZKA
Kwota

500 ZL - 3000 ZL

Stopa procentowa

0,29% - 0,5%

Termin

30 - 90 dni

Reprezentatywny przykład: jeśli kwota kredytu w 1000zł do opłaty za użytkowanie 4,96zł dziennie, co odpowiada RRSO 181%.

No ratings yet.

Oceń to

Czym jest Strefa Użytkownika w Kredyt1000?

Jest to indywidualny profil klienta, który bardzo ułatwia korzystanie z oferty firmy. Znajdują się tam wszystkie jego dane, wgląd do obecnych pożyczek itp.

Czy mogę otrzymać pożyczkę jeśli nie mam stałego dochodu?

Niestety nie - dochód jest konieczny, by móc spłacać zaciągnięte zobowiązanie. Nie musi to być jednak umowa o pracę - akceptowane są umowy cywilnoprawne, a nawet renty, czy emerytury.

Czy muszę jakoś zabezpieczyć swoją pożyczkę?

Nie, Kredyt1000 nie wymaga od swoich klientów żadnych poręczeń, zabezpieczeń, czy zastawów. Wystarczy uzupełnić wniosek i dołączyć do niego odpowiednie dokumenty.

Kredyt1000 to firma pożyczkowa, która wyróżnia się ciekawą ofertą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Pozwala na otrzymanie do 3000 zł na dowolny cel, z okresem spłaty wynoszącym nawet 60 dni. Niezwykle wygodne jest to, że wniosek można złożyć zarówno przez Internet, jak i SMS -em. Pożyczki Kredyt1000 dostępne są również bez weryfikacji w BIK -u, co z pewnością będzie korzystne dla osób posiadających nie najlepszą historię kredytową.

Kredyt1000 – kto może otrzymać?

Oferta pożyczek Kredyt1000 została stworzona tak, by mogło z niej skorzystać jak najszersze grono osób. Nie ma więc wygórowanych wymagań i licznych formalności. Wręcz przeciwnie, aby cieszyć się pieniędzmi wystarczy:

  • Być obywatelem Polski
  • Mieścić się w przedziale wiekowym 18 -70 lat
  • Posiadać stałe zatrudnienie umożliwiające spłatę zobowiązania
  • Mieć dostęp do Internetu
  • Posiadać konto w banku i telefon komórkowy

Dzięki tam niewielkim wymaganiom proces składania wniosku i wersyfikacji jest bardzo szybki i nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Wszystkie czynności z nim związane można załatwić online, bez wychodzenia z domu i odrywania się od własnych zajęć.

INFORMACJE PRAWNE

POLI INVEST Sp. z o.o., ul. Lityńskiego 16 B lok. 31,16-400 Suwałki. KRS: 0000337393, NIP: 5213540289, REGON: 142024708.

Jak mogę zdobyć pieniądze?

list-check Wcześniejsza spłata

list-check Częściowa spłata

list-check Przedłużenie

Wideo firmy

Finrada pomaga w podejmowaniu opłacalnych decyzji finansowych, które pasują do Twojego stylu życia i budżetu.

Porównujemy tysiące ofert kredytów, kart kredytowych i polis ubezpieczeniowych, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać pożyczkę w Kredyt1000 niezbędne jest przesłanie dokumentów takich jak:

Wszystkie te dokumenty można przesłać za pomocą maila. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie. Zamieszczone w nich dane osobowe są odpowiednio przechowywane i zabezpieczone.

Chwilówki w Kredyt1000 – krok po kroku

Chcąc otrzymać pożyczkę, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Wejść na stronę www.kredyt1000.pl, zarejestrować się i wybrać interesującą nas kwotę.
  2. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy, dołączając do niego niezbędne dokumenty.
  3. Przelać na wskazany adres jednorazową opłatę rejestracyjną, która wynosi 1 zł.
  4. Oczekiwać na decyzję, która powinna nastąpić w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.
  5. Cieszyć się z przyznanych pieniędzy, która już za chwile trafią na nasze konto!

Kredyt1000 – oferta

Poniżej przedstawiamy warunki chwilówek w Kredyt1000. Są one dostosowane do potrzeb zarówno nowych, jak i stałych klientów.

Status klienta Wysokość pożyczki Okres spłaty Oprocentowanie Czas na weryfikację wniosku Czas na wypłatę pieniędzy
Nowy klient 500 – 1000 zł 61 -90 dni 0,29% – 0,5% 10 minut Najczęściej tego samego dnia
Stały klient 500 – 3000 zł 61 -90 dni 0,29% – 0,5% 10 minut Najczęściej tego samego dnia

Wnioski weryfikowane są bardzo szybko, a pieniądze wypłacane niezwłocznie po wydaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. Moment ich wpłynięcia na konto uzależniony jest od godzin pracy banku, w którym konto ma klient oraz jego harmonogramu sesji przychodzących.

Dodatkowe zalety pożyczek Kredyt1000

Aby jak najlepiej zadowolić klientów, firma Kredyt1000 oferuje im liczne udogodnienia oraz promocje. Zostały one przedstawione w poniższej tabeli:

Szybka weryfikacja wniosku Pożyczka bez BIK Pierwsza pożyczka za darmo Możliwość wcześniejszej spłaty Możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki Możliwość częściowej spłaty
TAK TAK TAK, ale jest to oferta czasowa NIE TAK NIE

Każdy klient, u którego wystąpią chwilowe problemy ze spłatą zobowiązania może złożyć wniosek o przedłużenie okresu trwania pożyczki. W tym celu wystarczy zalogować się do swojego profilu klienta na stronie kredyt1000.pl. Warto również być na bieżąco z pojawiającymi się tam promocjami, które bywają bardzo atrakcyjne, tak jak np. pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo.

Kredyt1000 – kontakt

Firma pożyczkowa Kredyt1000 chętnie odpowiada na wszystkie pytania klientów. Kontaktować można się mailowo, telefonicznie lub listownie. Wszystkie niezbędne dane dostępne są na stronie kredyt1000.pl, w zakładce kontakt.

Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -15.30. Wykwalifikowani pracownicy pozostają w tym czasie do Państwa dyspozycji.

Wnioski o pożyczkę można składać mailowo przez całą dobę lub za pomocą SMS -a. Będą one rozpatrywane w godzinach pracy firmy.

Kredyt1000 – opinie

Warto sprawdzić, jakie opinie o pożyczkach w Kredyt1000 krążą po sieci. Oto niektóre z nich:

„ To moja pierwsza pożyczka online. Trochę się bałam, ale wybrałam Kredyt1000 i jestem zadowolona. Wszystko jest czytelnie opisane na ich stronie www, można też zajrzeć do umowy. Uzupełnienie wniosku zajęło mi kilka minut. Weryfikacja i przesłanie pieniędzy na konto odbyły się w ciągu 2 godzin, czyli bardzo szybko.”

„Kredyt1000 to dobry sposób na szybkie uzyskanie niewielkich kwot. Korzystałem 3 razy i jeśli będę potrzebował, skorzystam również 4.”

„Polecam. Wzięłam u nich pożyczkę na 1000 zł i wszystko było OK. Od początku wiedziałam ile będzie mnie to kosztowało i kiedy muszę zwrócić pieniądze. Mają jasne i przejrzyste zasady.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *