Najleprze oferty kredytów hipotecznych przez Internet

Szybki kredyt przez Internet z gwarancją uzyskania 99%. Wybierzemy najbardziej korzystne oferty kredytowe

Kwota pożyczki

100
7000

1 dni
35 dni
Oprocentowanie
0.00 %
Kwota do zwrotu
2000

NAJLEPSZE OFERTY KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

Znajdź najtańszą kredyt i zrealizuj swój cel. Porównaj bezpłatnie oferty kredytowe w jednym miejscu!

Jak to działa?

Finrada.pl oferuje najbardziej dochodowe kredyty hipoteczne przez internet w czasie rzeczywistym. Krótka rejestracja oraz zlecenie wniosku zajmie tylko 10 minut, co da szansę na uzyskanie kredytu z gwarancją najlepszych warunków spośród wszystkich możliwych na rynku….

30
sekund
KROK 1

Wybierz kwotę i okres pożyczki.

KROK 1

Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, która Ciebie interesuje oraz okres spłaty, która umożliwi jej bezproblemową spłatę. Od razu dowiesz się jakie są całkowite koszty uzyskania danej pożyczki.

7
minut
KROK 2

Wypełnij krótki formularz

KROK 2

Wypełnij formularz aplikacyjny na naszej stronie. Uzyskana informacja pomoże nam w podjęciu decyzji o pożyczce.

2
minut
KROK 3

Zweryfikuj swoje konto bankowe

KROK 3

Aby złożyć wniosek o pożyczkę potwierdź Twoje dane osobowe oraz numer konta bankowego.

30
sekund
KROK 4

Pieniądze zostaną przelane na twoje konto

KROK 4

Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jak najszybciej. Szybkość przelewu może zależeć od banku, w którym posiadasz rachunek oraz od czasu składania wniosku.

Kredyt hipoteczny – co to jest?

Decydując się na zakup własnego mieszkania czy innej nieruchomości każdy z nas rozważa różne rozwiązania finansowe. Statystycznie, najczęściej stosowanym dofinansowaniem bankowym są kredyty hipoteczne. Ten rodzaj kredytów ma najniższe oprocentowanie, jest udzielany z długim terminem spłaty, a zatem pozwala na natychmiastowy zakup mieszkania czy domu w przypadku kiedy nie posiadamy wystarczającej kwoty własnych oszczędności. Procedura wnioskowania i zaciągania kredytu hipotecznego nie jest prosta i wymaga załatwienia wieloetapowych formalności.

Kredyt hipoteczny można zdefiniować jako rodzaj kredytów długoterminowych, udzielanych w celu zakupu, budowy czy remontu nieruchomości. Kredyty tego typu są z reguły spłacane w terminie od 20 do 30 lat, a więc kredytobiorca decyduje się na długookresowe zobowiązanie finansowe.

W przypadku tego rodzaju kredytu, kredytodawca zawsze ma pierwszeństwo do zaspokojenia się przez hipotekę w przypadku sprzedaży nieruchomości. Ten rodzaj zabezpieczenia jest głównym powodem, dla którego banki udzielają tak długoterminowych kredytów, spłacanych ratalnie.

Dodatkowe zalety kredytów hipotecznych

Długie terminy spłaty

Kredyt hipoteczny jest udzielany na termin do 30 lat.

Niski wkład własny

10-20% od całkowitej kwoty kredytu

Niskie oprocentowanie

W porównaniu do innych rodzajów kredytów

Oferta dla singli

Osoby samotne mogą skorzystać z usługi kredytów mieszkaniowych dla singli

Brak ograniczeń wiekowych

O kredyt na mieszkanie mogą ubiegać się osoby w młodym wieku

Szeroka oferta

Większość banków oferuje rozwiązanie w postacie kredytu hipotecznego

Najlepsze oferty kredytów hipotecznych

onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 120000 ZL 0.012% 6 - 84 miesięcy 48h
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
1000 ZL - 30000 ZL od 0,1 180 - 1080 miesięcy
onepartner-logo Kwota Stopa procentowa Termin Czas wypłaty Weź pożyczkę
4000 ZL - 300000 ZL 0.014% 3 - 120 miesięcy 48h

Kredyt hipoteczny – warunki udzielenia

Najważniejszym warunkiem udzielenia kredytu hipotecznego jest potrzeba posiadania wkładu własnego. Każda instytucja bankowa ma prawo do samodzielnego ustalenia kwoty wkładu pożyczkobiorcy, natomiast zgodnie z polskim prawem – nie może ona być niższa, niż 10% całkowitej kwoty kredytu. Przykładowo, w przypadku kredytu hipotecznego PKO BP, kredytu hipotecznego MBank, Pekao kredytu hipotecznego i szeregu innych największych polskich banków, wysokość wkładu własnego pożyczkobiorcy waha się pomiędzy 10% a 20% całkowitej kwoty kredytu.

Posiadanie wkładu własnego jest gwarancją wypłacalności kredytobiorcy. Ten aspekt jest również restrykcyjnie sprawdzany przez instytucję bankową. Szansę otrzymania kredytu hipotecznego mają osoby, które: podejmują pracę, posiadają stały średni dochód miesięczny, mają wykształcenie średnie i wyższe, są pełnoletnimi obywatelami Polski. Powyżej zostały wymienione tylko podstawowe kryteria banków wobec kredytobiorców. Natomiast dla zaciągnięcia kredytu hipotecznego należy też spełnić szereg innych warunków, ustalanych przez bank indywidualnie w przypadku każdego klienta. Bardzo często banki biorą również pod uwagę: sytuację majątkową i finansową klienta, płeć, wiek i sytuację rodzinną etc.

Żeby znaleźć najbardziej odpowiednią ofertę kredytu hipotecznego można skorzystać z usług pośredników, które zaproponują Ci kilka rozwiązań do wyboru. Z kolei, korzystając ze strony porównywarki finansowej Finrada.pl, można całkowicie za darmo, dosłownie w ciągu kilku minut odnaleźć dla siebie najlepszą na rynku ofertę hipoteczną. Ranking instytucji bankowych, które świadczą usługę kredytów hipotecznych przedstawiamy poniżej.

Procedura udzielania kredytu hipotecznego

Jak już było wspomniano wcześniej, procedura ubiegania się o kredyt hipoteczny jest wieloetapowa i dosyć skomplikowana. Otóż, żeby otrzymać kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, każdy kredytobiorca musi przejść cztery podstawowe kroki:

Krok 1. Złożenie wniosku.

Wniosek o kredyt hipoteczny należy składać bezpośrednio w banku, z usług którego zamierzasz skorzystać. Każda instytucja bankowa może mieć własne standardowe wnioski kredytowe. Są to podstawowe dane, niezbędne dla oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta, pozwalające zatem przejść do następnego etapu procedury kredytowania.

Krok 2. Badanie zdolności kredytowej.

Oprócz wniosku o kredyt hipoteczny, klient jest również zobowiązany dostarczyć wszelkie dokumenty, które mogą udowodnić podane we wniosku informacje. Dla przykładu, podając dane o wysokości zarobków i miejscu pracy, warto też dołączyć zaświadczenie od pracodawcy, wyciąg bankowy z wpływami z tytułu wynagrodzenia etc. – te dokumenty upraszczają i przyspieszają procedurę weryfikacji zdolności kredytowej klienta.

Krok 3. Zawarcie umowy kredytu hipotecznego.

Po zapoznaniu się z wnioskiem i analizie wszystkich dokumentów, dostarczonych przez kredytobiorcę bank podejmuje decyzję o przyznaniu mu (lub nie) kredytu hipotecznego, a także warunkach, na których może on udzielić pożądanej kwoty. Klient ma prawo do zapoznania się z ofertą banku przed podpisaniem umowy hipotecznej.

Chcesz wziąć pożyczkę?

Krótko o nas

FINRADA – twój pomocnik finansowy

Pomagamy naszym użytkownikom oszczędzać pieniądze tam, gdzie można je zaoszczędzić. Stworzyliśmy platformę, która oszczędza twoje nerwy i czas. Złożenie wniosku na finrada.pl zastępuje 10-20 wniosków i oczekiwanie na decyzję kredytową, co może trwać do 3 godzin! 5 minut w zamian na 3 godziny – warto spróbować!

9762140 ZL.

kredyty wystawione dzisiaj

1005496

nowi klienci

96%

procent potwierdzenia

Pytania i odpowiedzi

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby dostać pożyczkę wystarczy : wybrać preferowaną kwotę oraz termin spłaty pożyczki, uzupełnić wniosek, podając swoje podstawowe dane, zweryfikuj swoje konto bankowe, oczekiwać na wynik weryfikacji – odpowiedź już w 15 minut!

Jak szybko pieniądze zostaną przelane na moje konto bankowe?

Wnioski analizowane są najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj następuje to w przeciągu kilkunastu minut od wysłania formularza. Klient zostaje poinformowany o decyzji mailowo oraz za pomocą SMS-a. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze przelewane są na konto klienta, najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Kto może zostać klientem Finrada?

Chwilówki przez Internet może otrzymać każda osoba od 18 roku, jeśli tylko jest obywatelem Polski i posiada swój prywatny rachunek bankowy.

Jak spłacić pożyczkę?

Spłacić pożyczkę można dowolną metodą płatności, na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.Ważne aby przelew był właściwie oznaczony.

Jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji?

Żadne prócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

Dlaczego muszę potwierdzić konto bankowe?

Musimy mieć pewność, że jesteś właścicielem konta podanego we wniosku i że przelejemy pożyczkę na prawidłowy rachunek bankowy.

Czy mogę podać numer konta, którego nie jestem właścicielem?

Nie, musisz być właścicielem konta na które przelejemy pożyczkę, dzięki temu będziemy mieć pewność, że przelaliśmy pieniądze do właściwej osoby.

Co mogę zrobić, jeśli chcę złożyć reklamację?

Reklamacje, skargi i wnioski, prosimy kierować pod adres e-mail: partners@finrada.pl. Każdy mail zostanie poddany analizie przez dział odpowiedzialny za zakres sprawy, której dotyczy skarga. W możliwie krótkim terminie otrzymają Państwo od nas odpowiedź drogą elektroniczną.

Złóż wniosek już teraz

Subskrybuj nasze strony w mediach społecznościowych

Otrzymuj unikalne oferty promocji, kody rabatowe,darmowe pożyczki i porady finansowe. Subskrybuj!

Skontaktuj się z nami